Alig néhány perce jelentette be Nemény András (Éljen Szombathely!) szombathelyi polgármester, hogy megnyitották a forgalmat a Jáki utat és a Körmendi utat összekötő Szent Quirinus utcán.

Balesetmentes közlekedést mindenkinek az új aszfalton!
Farkas Bazsi
2023-03-10 12:10:08
Tárlatvezetések, egy új kiállítás megnyitója és különleges időszaki ajánlatok is szerepelnek az eheti kínálatban.
Várják a nevezéseket a szervezők!
A DK üzent a károgóknak: folytatni kívánja munkáját, és továbbra is képviselni kívánja az európai, baloldali értékeket valló választókat Magyarországon.
Ezt a parkolót is azbeszttel terhelt zúzalékkal szórták le, ezért kellett lezárni.
Információink szerint a győri országgyűlési képviselőt választották meg a gyermekvédelem rendszerszintű válságát feltáró parlamenti testület élére.
Fiatal tehetségek vették birtokba a színpadot, az ország számos pontjáról érkezett ifjú színjátszók több napon át mutathatták be előadásaikat a városban.
Abdán és Öttevényen is zajjal járó munkákra kell készülni június végén, a MÁV a vasúti pálya biztonságos üzemeltetése érdekében végez karbantartásokat.
A diák életben maradt, az oktatási és gyermekügyi miniszter közleményt adott ki a témában.
A fogszín kiválasztása több figyelmet igényel, mint azt elsőre gondolnánk.
A vádlottak bántalmazták, és büntetésben részesítették a speciális gyermekotthonban élő gyermekeket.
Lakossági fórumon ismertették a belvárosi park megújításának részleteit.
Lezárják a Szombathely-Szőlős megállóhely mellett kialakított P+R parkolót is.
A Városházán köszöntötték az oktatási intézményeiben dolgozó szakembereket, átadták a Győr Oktatásügyéért és a Győr Sportjáért díjakat is.
Szerinte Pintér Bence inkább azzal foglalkozzon, hogy Szakács András tudhatott-e a korrupciós hálózatról. Ő addig is mossa kezeit, és áll bármilyen vizsgálat elé.
Final Fourt játszanak a kézis lányok, zajlik a DUNAFESzT, rengeteg koncert és családi program vár mindenkit - és még az idő is jó lesz.
A szakemberek szerint az egészséges ökoszisztémák nélkül nemcsak a klímavédelem, hanem az élelmiszer- és vízbiztonság is veszélybe kerülhet.
Az Országzászló-emlékműnél tartott megemlékezésen a trianoni veszteségekre és a magyarság összetartozására emlékeztek.
Burkolatfestési munkák miatt pénteken reggel három órán át nem lehet majd behajtani a létesítménybe.
Újabb ügyet sikerült kompromisszumos megoldással rendezni.