Sporttörténelmet írt az SZKKA: debütáló meccse után jelentették be új játékosukat

Farkas Bazsi 2023-02-03 11:01:00
Valószínű Hende Csabát kellett megvárni.

Bejelentések: A korábbi magyar válogatott Dombi Luca érkezett, Szmolek Apollónia szerződést hosszabbított - írta cikkében szerdán a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia hivatalos weblapja.

Csakhogy Dombi nem szerdán érkezett Szombathelyre. Információink szerint már a múlt héten a városban volt, együtt is edzett a csapattal. 

Nem nagyon találni példát arra, hogy egy magát komolynak mondott sportcsapat ne adna hírt azon melegében egy új játékos igazolásáról. Még akkor is megteszik ezt, ha esetleg légiósról van szó, és az illető még külföldön tartózkodik.

Dombi a hétvégi meccsen pályára is lépett a Komárom elleni győztes mérkőzésen vasárnap.

Fotó: www.szombathelyikezilabda.hu

A szombathelyi sajtó előtti bejelentése - amely sajtótájékoztatóra egyébként szerkesztőségünk nem kapott meghívót a 60 millió forintos városi támogatásból üzemelő klubtól - mégis szerdáig váratott magára.

A bejelentésen ott volt Hende Csaba (Fidesz-KDNP) parlamenti képviselő, az SZKKA társadalmi elnöke. Ezen a napon egyébként Hende más helyi eseményen is részt vett, valószínű tehát, hogy a képviselő időbeosztása volt a fő ok, amiért korábban Dombit nem lehetett bejelenteni.

Hende az eseményről így számolt be Facebook-oldalán:

Célunk a feljutás az NBI.-be! Ezért igazoltuk Dombi Luca válogatott játékost és hosszabbítottunk szerződést a nagyszerű Szmolek Apollóniával. 
Hajrá Szombathely! 

Azt pedig, hogy a szombathelyi közpénzből támogatott klub válogat a helyi sajtó képviselői közül, a város jegyzőjének jeleztük.

Szólj hozzá!

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein. 

Almásfüzitő lesz a nagykölkedi gumik egyik végső állomása

Lépéscsillapító burkolatként, és zajcsökkentő falként születnek újjá. De lesz olyan, ami egészben, egy telepen nézi végig az idők végeztét.

Tarr Zoltán és Tanács Zoltán miniszterek, Bódis Kriszta kormánybiztos lesz a TISZA-kormányban

Tarr Zoltán miniszterként felel majd a színház-, a tánc- és a zeneművészet, valamint a magyar film politikai befolyás alóli felszabadításáért és fejlesztéséért.

Sör, zene és közösség: jön a III. Sör & Művészet Győr Fesztivál

A szervezők idén is négynapos, ingyenes belvárosi programokkall készülnek.

Magyar Péter: a TISZA Párt nem kér Szijjártó Péterből

Az alakuló kormány új jelöltet vár a Fidesz–KDNP-től az Országgyűlés alelnöki posztjára.