Az üzemanyagár adótartalmának csökkentését kezdeményezi a Jobbik

Farkas Bazsi 2022-12-07 13:46:44
Határozati javaslatot nyújtottak be.

Országgyűlési határozati javaslatot nyújtottak be az üzemanyagár adótartalmának csökkentése érdekében jobbikos képviselők - jelentette be szerdai online sajtótájékoztatóján egyikük.

Dudás Róbert, a párt alelnöke, parlamenti képviselője arról beszélt: a kormánynak tárgyalnia kell az Európai Bizottsággal az üzemanyagok jövedéki és általános forgalmi adójának csökkentéséről, el kell tekintenie a magas ár és adó miatti "extraprofittól".

Mindenki mélyen a zsebében nyúlt már a magyar társadalomban, itt az ideje, hogy végre a kormány is mélyen a zsebébe nyúljon; engedje el az adók jelentős részét, így segítve az embereket - fogalmazott a Jobbik politikusa.

Dudás Róbert a kis benzinkutak előnyben részesítését is sürgette a sajtótájékoztatón, mondván, a vidék lakosságának mindennapi élete attól az 5-600 töltőállomástól függ, amelyeket most a bezárás fenyeget. Hangsúlyozta, nem a benzinexport, hanem ezen kutak kiszolgálása Magyarország érdeke.

Szólj hozzá!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.

Fodor Roland szerint a győri városvezetés kommunista

A bérlakás-rendszer kapcsán jutott erre a képviselő, aki független- és fideszes társaival leszavazta a jövedelmi plafon bevezetését.

A hétvégén is borult, párás, ködös idő várható

6-8 fok közötti csúcsértékek várhatóak.

A TISZA határon túl született politikusai nyílt levélben állnak ki a Lázár János által szlováknak nevezett Strompová Viktória és a külhoni magyarság mellett

A magyar nemzet nem születési hely kérdése, hanem közös nyelv, kultúra, sors és közös felelősség - írják.

Egy meccs után kiesett a darts vb-ről Kovács Patrik

Az egyetlen magyar induló sima 3-0-ás vereséget szenvedett.

Az intim élmények mögötti mozgatórugók

Gondolkodtál már azon, hogy valójában miért is szeretkezünk? Egy nemrégiben közölt kutatás új szempontokat hozott felszínre: arra utal, hogy az intimitáshoz kapcsolódó motivációink nagyban befolyásolják az aktus utáni elégedettséget.

Embert gázolt a vonat Győrben

A súlyos közlekedési baleset az Egressy Béni úti vasúti átjáróban történt. 

Győr környéki programok a hétvégére advent negyedik ünnepén

Élményfestés, slam poetry, karácsonyi brunch party és egy csomó program vár mindenkit a győri régióban. 

Magyar Péter: Lázár János tűnjön el a közéletből, vagy nyilvánosan kérjen bocsánatot, amiért leszlovákozta a TISZA felvidéki származású képviselőjelöltjét!

Liszt Ferenc szerinted magyar volt? Az aradi vértanúk? Mádl Ferenc elég magyar volt neked? - teszi fel a kérdést a pártelnök.

245 közadat-pert bukott el az állam az elmúlt 5 évben

Mit titkolnak az állami cégek, és leginkább: miért?

Szlovákiában akár 6 hónapos börtönbüntetés is kiszabható azokra, akik megkérdőjelezik a Beneš-dekrétumokat

Újabb lendületet vett a németek, és magyarok kollektív bűnösségét kimondó jogszabálycsomag.

Pezsgős évbúcsúztató a győri Esterházy-palotában

Ingyenes tárlatvezetéssel és koccintással zárul az év a város egyik legszebb kiállítóterében.

Rápli Róbert: A kormánynak a települések mellé kell állni, és nem sarcolni azokat

A TISZA szombathelyi képviselőjelöltje szerint a városi úthálózatokat csakis akkor lehet helyrehozni, ha helyben marad a település pénze.