P. József nem ismerte el, hogy zsarolni akarta volna Borkait

Pintér Bence 2022-12-05 18:58:37
Elindult a per a volt győri polgármester szexvideóinak ügyében.

Tagadja bűnösségét a győri bíróságon először hétfőn tárgyalt Borkai Zsolt-féle szexvideóhoz kapcsolódó zsarolási ügyben a fő vádlótt, P. József – derült ki a Telex.hu győri tudósítójának cikkéből.

A pernek, ami a 2018-as horvátországi hajóúton lezajlott szexpartin készült felvételek nyilvánosságra kerülése és a volt győri fideszes polgármester, Borkai Zsolt megzsarolása miatt indult, hat vádlottja van, közülük négyen tagadják bűnösségüket.

A lap arról ír: ismert egykori focista, P. József szerint fikciókra épül a vádirat, abból semmi nem igaz, nem fogadta el ezért az ügyészség ajánlatát, amelynél a büntetési plafon egyébként három év börtön lett volna. A vádlott a többi mellett arra hivatkozott, hogy nem is tudta, mi az a pendrive, amelyen az ügyészség szerint a képeket megkapták a feleségével. „Amikor a házunkba jöttek a rendőrök, a nyomozást vezető – akivel régóta ismerjük egymást – mutatta meg, hogy Józsi, ilyen a pendrive”.

A volt labdarúgó a többi családtaggal együtt arra is hivatkozott, hogy a rokonságban messze nem olyan (baráti) a viszony, hogy egy ilyen ügyben szövetkezzenek,

emellett elmondta, hogy baráti kapcsolatban volt Borkaival, és valóban találkozott vele, de nem megzsarolta, csak figyelmeztetni akarta.

A per zárt ajtók mögött folytatódik tovább, mivel a felvételeket is meg fogják tekinteni. A teljes cikk a Telexen olvasható.

Szólj hozzá!

Szerinted mi volt a leginkább „rage bait” 2025-ben?

Ez a kifejezés lett az év szava, ami a szándékosan dühöt keltő provokációt jelenti.

Jótékonysággal indult az advent a Győr-Szol telephelyén

A közszolgáltató idén először állított saját adventi koszorút az Orgona utcában.

10-15 százalékkal drágul a karácsonyfa idén

Az aszály és a kártevők növekvő jelenléte ellenére a minőségi hazai fenyők a teljes kereslet 75-80 százalékát fedezhetik.

Bővült az árrés-csökkentett termékek köre

Zsigó Róbert szerint decembertől több alapélelmiszer is olcsóbb lehet a boltokban.

Adót emelt a fideszes többségű sárvári testület

Néhány perccel később pedig már a TISZA-adóval riogattak.

Megkezdődött a facsemeték ültetése a "vasi ezres tűz" helyszínén

Csönge és Kenyeri jövőbeli erdeje kerül a földbe.

Megnyílt az Adventi Jótékonysági Faház Győrben

Idén 19 szervezet gyűjt adományokat.

Vádat emeltek az Audi szakszervezet vagyonából sikkasztó három férfival szemben

Több mint 500 millió forintot nyúltak le négy év alatt.

Megvannak a TISZA Győr-Moson-Sopron megyei országgyűlési képviselőjelöltjei

Diószegi Judit, Néher András, Bóna Szabolcs, Hallerné Nagy Anikó és Porpáczy Krisztina indulnak harcba 2026-ban.

Ősszel is erős maradt és továbbra is húzóágazat a hazai turizmus

Októberben 11 százalékkal nőtt a vendégforgalom Magyarországon a tavalyi évhez képest.

Adót emel a fideszes többségű kőszegi képviselőtestület

Minden érintett adónem közel a duplájára emelkedik.

Új utcanevekről döntött a győri közgyűlés

A város ikonikus alakjairól neveztek el közterületeket. 

Több mint 300 ezren szavaztak a TISZA jelöltállításának második fordulójában

A párt példa nélküli előválasztási rendszere újabb mérföldkőhöz érkezett, holnap megismerjük a végső befutókat. 

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat.