Mától lehet leadni a konzultációs íveket a Momentumnak Szombathelyen

Farkas Bazsi 2022-11-23 07:21:18
A párt tüzelőt gyárt belőle.

12 év teljhatalom után a Fidesz-vezette kormány újabb hazug és demagóg nemzeti konzultációt indít annak érdekében, hogy elfedje, az orosz befolyás fenntartásának érdekében mekkora szociális katasztrófába sodorták az országot - írja szerkesztőségünknek eljutatott közleményében a Momentum.

A párt így folytatja: Újabb, feleslegesen elköltött több ezer millió forint (!) ez, miközben sok ember számára jelent napi problémát például az, hogy egyáltalán be tudja fűteni az otthonát.

Ha már a kormány valós segítséget nem ad, a Momentum szeretné, hogy a sok-sok papíranyag a lehető legjobban hasznosuljon!

Gyújtósnak még jó lesz!

Arra kérjük a szombathelyieket, hogy hozzák el nekünk a konzultációs íveiket, mi pedig eljuttatjuk a rászorulóknak, hogy legyen mivel begyújtani a rezsiválság idején.

Megtalálnak minket Szombathelyen a Fő téren, a McDonald's-cal szemben:

- november 23 (szerda), 15:00 - 18:00
- november 25. (péntek), 15:00 - 18:00
- november 26. (szombat), 9:00 - 12:00

Szólj hozzá!

Négyéves csúcs közelében a forint – 365 alá erősödött az euróval szemben

A választási eredmények után látványosan reagált a piac, több devizával szemben is erősödött a magyar fizetőeszköz.

Győr-Moson-Sopron megyében szavaztak a legtöbben

Vas megye a második legaktívabb volt.

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.

Hivatalosan is megerősítette a rendőrség, hogy büntetőeljárást folytat az Észak-Vasi képviselőjelöltek ügyében

Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.

Fenntarthatósági hét a szombathelyi piacon

A tudatos vásárlás kerül a középpontba.

Szalagvágásra írt mulatós slágert Ágh Péter

E-L-K-É-S-Z-Ü-L-T A D-Ó-Z-S-A U-T-C-A!

Minden jelölt állva maradt a Vas02-es választókerületben

Senki sem jelezte, hogy visszalépne. A határidő ma délután 16 órakor járt le. 

Visszelépett Czeglédy Csaba!

Nem indul a vasárnapi választáson.

A nagy érdeklődés miatt előzetesen kell helyet foglalni a Tiszta Szívvel a Városért vasárnapi eredményvárójára Győrben

Zsíros kenyérrel és DJ-kkel várják a választási estét a Rómer Házban Pintér Bencéék.

Vegyes képet mutat a magyar gazdaság: nőtt a kiskereskedelem, lassult az ipar, közben tovább emelkedtek az árak

A KSH friss adatai szerint februárban a boltok forgalma bővült, az ipari termelés viszont visszaesett, márciusban pedig tovább drágult az élet.