November 26-ig lehet még enni az Arrabona Ételbárban

Pintér Bence 2022-11-08 10:24:00
Hivatalos.

Mint arról mi is beszámoltunk, a hírek szerint hamarosan bezár az Arrabona áruház felső emeletén évtizedek óta működő kedvelt étterem, az Arrabona Ételbár. Az Új Szó Nálunk most arról számolt be, hogy

az abdai polgármester, Szabó Zsolt arról posztolt, hogy a bezárás dátuma november 26.

A felső zinteket birtokló tulajdonosi kör ugyanis átalakítaná a működést a hírek szerint: az első emeleten maradnának ruhaüzletek, de a másodikon, ahol az étterem is van, másfajta, a háttérinformációk szerint egészségügyi szolgáltatások működnének.

A cég maga Facebook-oldalán cikkünk megjelenése után megerősítette az információt,

arról írt Mike Zoltán üzletvezető, hogy ők döntöttek amellett, hogy befejezik a működést.

„Sajnos a vendéglátást érintő problémák bennünket sem kerültek el, covid helyzet, létszám hiány, nyersanyag és engergia áremelkedés, az áruház átalakítását érintő bizonytalanság amik miatt ezt a fájó döntést meghoztam. Köszönjük a felajánlott lehetőségeket a folytatást illetően, amivel lehet a későbbiekben élni szeretnék, de jelen pillanatban a legfontosabb, hogy itteni működésünket korrekten le tudjuk zárni, és hogy Vendégeinket a hátralévő időben maximálisan ki tudjuk szolgálni. Szeretném megköszönni Kollégáimnak, hogy ebben a nehéz időszakban kitartottak, és erőn felül teljesítettek. Valamint köszönjük Vendégeinknek a sok biztatást, kedvességet amit kaptunk. Sok szeretettel várunk Mindenkit a hátralévő napokban”

– írta.

Korábban Dézsi Csaba András polgármesterrel is tárgyaltak a folytatásról.

Szólj hozzá!

Új, élményalapú kapcsolatépítés kezdődik a vas-hegy környékén

2026-os programjaira várja jelentkezőit és közreműködőit a vas-hegy / eisenberg kezdeményezés.

Vasból is megárt a sok – június első hetében a hemokromatózisra hívják fel a figyelmet Győrben is

A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.

Gyermeknapon újra megnyitották - ismét látogatható a népszerű vizes játszótér Győrben

Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.

Keselyűket fotóztak Pusztacsó közelében

Akár 2 és fél méteres is lehet a szárnyfesztávolsága ezeknek a ritka madaraknak.

Akár csak 2024-ben, tavaly is veszteséget termelt az SZKKA

A tavalyelőtti -60 milliós eredmény, most -10 millióra mérséklődött. Továbbra is bírósági végrehajtás van a cégen.

Japán napot tartottak Győrben - a távol-keleti ország nagykövete is ellátogatott a rendezvényre

Kulturális programokkal, filmvetítésekkel és japán gasztronómiai különlegességekkel telt meg a belváros.

Késsel támadt anyjára, és nagyanyjára egy fiatalkorú Gönyün

A fiatal úgy érezte, hogy szüleinek a kapcsolata konfliktusokkal terhelt, emiatt már nem akart velük élni, ezért 2025 nyarán elhatározta, hogy megöli őket.

Hamis euróval fizettek Szombathelyen és Vasváron

Az elkövető emellett csekély mennyiséget meghaladó új pszichoaktív anyagot is megszerzett és magánál tartott.

5 tanács a tökéletes kerti bútor kiválasztásához

A kert ma már sokkal több, mint egyszerű kültéri terület.

Egy apró változtatás, ami sokaknál állandósult

Az utóbbi időben egyre többen alakítjuk úgy a mindennapjainkat, hogy azok ne csak kiszámíthatóbbak, hanem tudatosabban felépítettek is legyenek.

A Somogy megyei közgyűlés visszavonta korábbi határozatát és ezzel kimondta, hogy nem létezett a TISZA-adócsomagja

A testület egyhangú szavazással helyezte hatályon kívül a februári döntést.

Miért fontos átgondoltan redőnyt választani?

Volt már olyan, hogy redőnyödet próbáltad leengedni egy zord esős napon, de csütörtököt mondott a rendszer?

Tárolásra fel: az akkumulátorok gyorsabban alakíthatják át az energiarendszert, mint sokan gondolják

Ausztrál és európai példák is azt mutatják, hogy az akkumulátoros energiatárolás egyre nagyobb szerepet játszik az áramárak csökkentésében.

Íme a gyereknapi programdömping Győrben

Ha ezekből nem találsz a hétvégére kedvedre valót, a hiba nem a mi készülékünkben van. 

Megyei Jogú Városok polgármesterei: a kormány tárgyaljon az önkormányzatokkal a szolidaritási adóról, hatásköri reformokról, ahogy ígérte!

A városvezetők arra kérik a Magyar-kormányt, hogy vizsgálja felül és mérsékelje a szolidaritási adót, hogy a városok kiszámítható, a feladataikhoz igazodó finanszírozást kapjanak a közszolgáltatások működtetéséhez.

Megnyílik az uniós pénzcsap: 6000 milliárd forintnyi forrás érkezik Magyarországra

Az Európai Bizottsággal kötött megállapodás nyomán felszabadulnak a korábban befagyasztott támogatások, a kormány csatlakozik az Európai Ügyészséghez.

Június elsején indul a Hecsei úti felüljáró felújítása Győrben

Két és fél hónapos munkára készülhetnek az autósok, a szerkezet hibáit több mint 500 millió forintos állami támogatásból javítják ki.

A munkaviszony megszüntetésének buktatói a Kúria határozata alapján

A munkajogi konfliktusok gyakran elhúzódó és összetett ügyek.