Kedves gyerekek, a Bubu bácsi hozott nektek új óvodát, legyetek hálásak

Farkas Bazsi 2022-10-12 17:46:47
Gulyás Gergely és Hende Csaba jól megtapsolta egymást a séi óvoda átadásán. Persze nem maradtak el a politikusokat szórakoztató gyerekek sem.

Bár már szeptember elején, az új tanév megkezdésével elindult a gyermekek nevelése az új séi óvodában, mivel valószínű a politikusok csak most értek rá, így a múlt hét pénteken volt a szalagátvágási ceremónia az intézménynél.

Fotó: Gulyás Gergely Facebook

A óvoda összesen 358 millió adóforintból épült fel és, ahogy az az avatón Gulyás Gergely, kancelláriaminiszter és Hende Csaba (Fidesz-KDNP) a térség parlamenti képviselőjének keresztbe dícséréséből kiderült, ők ketten vállalták az oroszlánrészt abból, hogy az óvoda felépüljön.

Fotó: Gulyás Gergely Facebook

Azért ne legyünk teljesen igazságtalanok, az avatóról készült videóból kiderül, hogy Gulyás azért örömét fejezte ki atekintetben, hogy az ország volt olyan helyzetben, hogy a beruházást az adófizetők pénzéből állni és fizetni tudták.

Az ünnepség egyébként szinte a “szokásos” módon zajlott. A politikus bácsiknak táncoltak egyet a kisóvodások, majd a köszöntőbeszédek és egymás megtapsolása után átvágták a nemzeti színű szalagot. Végül Hende és Gulyás létesítmény megtekintési versenyt rendezve - ki feleséggel az oldalán, ki anélkül - nézték meg, hogy hol nevelkedik a jövő séi generációja.

Fotó: Gulyás Gergely Facebook

Visszamenőleg kerestük a szerkesztőségi postaládában a meghívót az eseményre, de bárhogy is kutattunk, nem találtuk sehol. 

Szólj hozzá!

Változik a Budapest-Győr-Szombathely-Sopron vasútvonal menetrendje

Karbantartási munkák miatt több ütemben vágányzár lép életbe január közepétől.

Forró tea, nyitott ajtók a hideg napokon - a DK szerint a segítségnyújtás karácsony után is fontos

Országszerte és Győrben is segítő kezet nyújt a Demokratikus Koalíció a rendkívüli téli időben.

Meghalt Tarr Béla 

A magyar film egyik legkövetkezetesebb alkotója 71 éves volt.

Gizi sem grillezik már többet Szombathelyen

Bezárt a Belsikátor népszerű kifőzdéje. 

Bekuckózott méhek okoztak riadalmat Oladon

Egyelőre hagyják őket tovább szenderegni.

Fűkaszát és alkoholt loptak Sitkén

Egy kis munka, egy kis szórakozás.

Közel félmillió forint kárt okozott egy soproni szállodának egy német férfi 

Angolosan távozott, csalással vádolja az ügyészség. 

Csigatörő mester és dalos kedvenc – az énekes rigó lett 2026 év madara

Az MME szavazásán győztes madár nemcsak szép énekével, hanem különleges szokásaival is belopja magát a természetbarátok szívébe.

„A nemzetek korszaka jön” - Orbán Viktor újra lerajzolta alternatív valóságát a Karmelitában

Évnyitó, nemzetközi sajtótájékoztatót tartott Orbán Viktor, ahol a kormányfő külpolitikáról, Brüsszelről, gazdaságról és a 2026-os választás tétjéről beszélt - ismerős panelek, kevés újdonság, önkritika nélkül.

Tömeges rosszullét történt egy zalaegerszegi középiskolában

Több mint 440 diáknak és felnőttnek kellett elhagynia az intézményt.

34 éves korában meghalt Dudás Miklós világbajnok kajakozó

Értesülések szerint otthonában hunyt el a londoni olimpia hatodik helyezettje.

Megvan a Jobbik jelöltje az 1-es győri választókerületben 

Nemesné Nagy Izabella Kornélia indul a mozgalom színeiben - fókuszban a devizakárosultak.

Haszontalan médiaposztokról is beszélt Máhr Tivadar, sárvári alpolgármester újévi köszöntőjében

Ne ezekben lássuk meg az élet értelmét - tette jó tanácsként 2026 tarisznyájába.

Autó ütközött segédmotorkerékpárral Celldömölkön

Nem adott elsőbbséget, most eltilthatják a vezetéstől. 

Új regionális autópálya-matricát vezetnek be az M1-re 2026-tól

A bővítési munkák idejére kedvezményes, négy vármegyére érvényes éves matricát kínálnak az autósoknak.

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.