Szakaszos lezárás lesz hétfőn a szombathelyi Liget utcában

Papp László Tamás 2022-08-27 12:50:18
Itt vannak a részletek, mikor lesz lezárva az Aranypatak-híd.

 A Liget utcai Aranypatak-híd előtt az új fekvőrendőrök aszfaltozása elkészült, az aszfaltfestésre a tervek szerint – az időjárási viszonyok függvényében – jövő hét elején kerül sor. Az érintett szakaszon 30-as sebességkorlátozás van érvényben. Felhívjuk az autóvezetők figyelmét, hogy a szabályok betartásával, körültekintően közelítsék meg a hidat

– írja közleményében a a SZOVA Nonprofit Zrt.

A munkálatok jövő héten a szerkezeti csavarok cseréivel folytatódnak. Az iskolakezdés miatt várhatóan az eddigieknél is nagyobb forgalom bonyolódik le a Dolgozók útja, Rohonci út, Liget utca környékén, ezért a SZOVA Nonprofit Zrt. a városvezetéssel egyeztetve azt a konszenzusos döntést hozta, hogy 2022. augusztus 29-étől, hétfőtől, a felújítás végéig szakaszosan, reggel 8:00 és délután 14:00óra között zárja le a hidat a forgalom elől, tehát a munkafolyamatok sem állnak meg, és a kora reggeli, valamint a délutáni időszakban a lakosság is zavartalanul használhatja az Aranypatak-hidat.

– szól a közlemény.

Szólj hozzá!

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.