Iskolakezdésre készen lesznek a szombathelyi Rohonci út buszmegállói

Farkas Bazsi 2022-08-27 10:27:35
Lassan köt a beton, na.

Hetek óta kínlódás a szombathelyi Rohonci úton a közlekedés. Az ok: garanciában javítják azokat a buszmegállókat, amelyekben feltört a járművek súlya alatt a beton. 

A beton kötési idejére azonban a szakemberek lezárták az út szélső sávjait, az egysávosra szűkülő Rohonci pedig megkeseríti az autósok dolgát.

Horváth Soma (Éljen Szombathely!) városüzemeltetésért felelős szombathelyi alpolgármester arról tájékoztatta az Ugytudjuk.hu-t, hogy a Magyar Közút prognózisa szerint szeptember 1-re, vagyis az iskolakezdésre megszűnik a terelés. 

A politikus kiemelte, hogy ez a kivitelezés nem a város hatáskörébe tartozik, így arra nem volt befolyásuk, hogy ez a munka ne a Paragvári út felújításával egy időben történjen meg.

Szólj hozzá!

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.