Megvan a Joker 2 premierdátuma

Nagy Donát 2022-08-04 18:53:34
Még jó két év, mire a mozikba kerülhet a sikertelen stand up komikus történetének folytatása.

Ha egyvalakinek nem kell izgulnia a jövő miatt, az Todd Phillips író-rendező, kinek idejét a Joker: Folie à Deux előkészületei töltik ki, írja a GameStar. A film 2019-ben bemutatott elődje R-besorolású produkció létére több 1,074 milliárd dollárt hozott, ráadásul sokkal inkább volt pszichológiai thriller, semmint sztenderd képregényfilm, ami jót tett neki. Az anyagi elismerésen túl pedig temérdek díjjal (Oscar, Golden Globe, BAFTA stb.) is elhalmozták, nem kis részben Joaquin Phoenix alakításának köszönhetően, írják.

A Warner ennek szellemében már korábban megerősítette, hogy jön a második rész, ezt az információt pedig most megfejelte a premierdátummal is, amit

2024. október 4-ére lőttek be.

Phoenix állítólag nem kevesebb, mint 20 millió dollárt kap majd azért, amiért újra átlényegül a sikertelen stand up komikussá, Arthur Fleck-ké, aki vélhetően társat is kap Harley Quinn személyében, akit Lady Gaga fog megformálni.

Az eddig rendelkezésre álló információk alapján a Joker 2 különleges élménynek ígérkezik, hiszen ha minden igaz, musical lesz.

Szólj hozzá!

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.

Hova vigyük a karácsonyfát az ünnepek után Győrben?

A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.

260 millió forintért eladó a szombathelyi Romkert

Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.

Adókedvezménnyel csábítják Győrbe a háziorvosokat

A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.

Rápli Róbert egészen biztosan nem fog visszalépni Czeglédy Csaba javára

A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt.