Halálos baleset történt Győr mellett a Tatai úton

Papp László Tamás 2022-08-02 18:46:00
A tűzoltók a kerekeire állították a járművet.

Árokba hajtott és az oldalára borult egy személyautó Győr külterületén, a 813-as főúttól Győrszentiván felé vezető úton

írja a katasztrófavédelem.

A jármű kidöntött egy közvilágítási oszlopot is. A balesetnél a győri hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést. Az egység a kerekeire állította a gépkocsit. A helyszínen vannak a mentők is.

Ismeretlen sofőr közlekedett személygépkocsival 2022. augusztus 2-án 17 óra 45 perckor a Tatai úton. A 43-as kilométerszelvényhez érve, az M1-es autópálya lehajtójának körforgalmában – eddig ismeretlen okból – az útról letért, majd egy fém oszlopnak ütközött, amelynek következtében az autó felborult. A járművet vezető férfi az ütközés során a gépkocsiból kiesett és a jármű alá szorult. A gépkocsivezető a baleset során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette

írja a police.hu.

A műszaki mentés és a szemle ideje alatt a gépjárművek a helyszín közelében rendőri irányítás mellett közlekedhetnek.

Kérjük a járművezetőket, hogy az adott szakaszon türelmesen és körültekintően haladjanak!

 

Szólj hozzá!

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.

Az állandó stressz árnyoldalai: milyen betegségeket okozhat?

Manapság a stressz életünk elválaszthatatlan részévé vált, mégis sokan nem is sejtik, milyen hosszú távú egészségügyi kockázatokat rejthet magában.

Valami bűzlik a Publicus Vas01-re vonatkozó legutóbbi felmérése körül

Nem tudni ki a megrendelő, a kutatás a mai napig nem került nyilvánosságra az intézet weboldalán, és nem készült felmérés arról, hogy mi van akkor, ha Vámos, Rápli és Czeglédy neve is ott van a szavazólapon.

Szerda délután Győrbe érkezik a Lázárinfó - Fekete Dávid meghívta a barátait

5 órakor a Vásárcsarnoknál bárki, bármit kérdezhet. Állítólag. 

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.