Önkénteseket vár a Sziget

ugytudjuk.hu 2022-07-22 11:06:54
A segítségért cserébe jár a fesztiválra szóló bérlet, elkülönített sátorhely, önkéntes póló és napi egyszeri étkezés.

Két év kihagyás után újra várja az önkénteseket a Sziget. Aki aktív részese szeretne lenni az év legkáprázatosabb bulijának, a Sziget Fesztiválnak, itt a lehetőség: a www.fesztivalonkentes.hu oldalon várják a Fesztivál Önkéntesek jelentkezését - olvasható a Sziget Sajtóiroda közleményében.

A szervezők várják azok jelentkezését, akik elmúltak 18 évesek, akiket érdekel a fesztiválok világa, és jó társaságban, hasznosan szeretnék eltölteni a szabadidőt a nyár legnagyobb buliján.

Az önkéntes munka számtalan területen kínál tapasztalatszerzési lehetőségeket, legyen szó a logisztikai folyamatokban való segítésről, a különböző programhelyszíneken folyó munka támogatásáról, a látogatók eligazításáról vagy a fesztivál környezetvédelmi feladatainak ellátásáról. „Velünk beleshetsz Magyarország legnagyobb rendezvényének kulisszái mögé; megismerheted a szervezési folyamatokat, a háttérmunkát és felfedezheted, mi minden kell ahhoz, hogy egy ilyen hatalmas volumenű esemény létrejöjjön" – ígérik a szervezők. „A szakmai tapasztalat mellett egy nagyszerű, összetartó csapat tagja is lehetsz, akikkel nem csak a fesztivál, de a közös munka is óriási buli lesz" – teszik hozzá.

Jelentkezni a www.fesztivalonkentes.hu oldalon lehet, ahol minden egyéb részletet is közölnek a szervezők.

Aki részt vesz a programban a helyszínen napi 6 óra önkéntes munkával járul hozzá a fesztivál szervezőinek munkájához. A segítségért cserébe biztosítanak a fesztiválra szóló bérletet, elkülönített sátorhelyet, önkéntes pólót és napi egyszeri étkezést. A szabadidőben pedig természetesen mindenki részt vehet a kedvenc előadóinak koncertjein is. 

Címlapfotónk illusztráció, forrás: szigetfestival.com

Szólj hozzá!

Egybegyűjtöttük a hétvége győri programjait

Ha ebből nem találsz kedvedre valót, a probléma nem velünk van. 

Nem csak a víz fogyott el, hanem a konstruktív gondolkodás is – szerkezeti válság szorítja sarokba a magyar agráriumot

Az aszály, a hibás vízgazdálkodás és a rossz termelési irányok egyszerre növelik az importfüggőséget.

Győr befizette a szolidaritási adó aktuális 5 milliárd forintos részletét – Pintér szerint a „nemfizetés” csak egy drága politikai üzenet lett volna

Más városokkal ellentétben Győr nem kockáztatott: a polgármester szerint 9 millió forintba került volna egy eredménytelen húzás.

650 millió forintból újul meg Győr vízi és vízparti élete - a folyók városa szintet lép

Akadálymentes horgászstég, vízitúra-központ és új szabályozási rendszer is érkezik a következő években.

Eltűnt Vámos Zoltán 

A választások utáni héten a Fidesz-KDNP jelöltje nem jelentkezett.

Hol találhatnak egymásra az emberek?

Az ismerkedés örök kérdése számos embert foglalkoztat, hiszen valahol mind keressük a tartós kapcsolatokat, a mély érzelmi kötődéseket vagy azt az egyetlen társunkat, akivel életünket megoszthatjuk.

„Megállapodtunk a benzin és a gázolaj védett árának fenntartásáról” – Magyar Péter egyeztetett a MOL vezetésével

A TISZA elnöke szerint az üzemanyag-ellátás biztosított, és az új kormány alatt sem drágulnak a hatósági árak.

11 ember ivott a szombathelyi kórházban a fagyállós csapvízből

A klímaberendezésekben használt vegyszer került a rendszerbe.

Lakossági fórumot hívott össze Szombathely polgármestere az azbeszt szennyezés miatt

Hétfőn a városházán tart teljes tájékoztatást Nemény András.

Czeglédy Csaba azért léphetett vissza, mert valószínű eljutott hozzá is, hogy mennyire ramatyul áll

A 21 Kutatóközpont most publikált, ám a választás előtt végzett felmérése szerint 8%-on állt a DK támogatott független szombathelyi parlamenti képviselőjelöltje közvetlenül a szavazás előtt.

Gagyi Levente: nem járt nálam egyetlen hatóság sem

Cáfolta a fideszes képviselő az a pletykát, ami szerint a rendőrség végzett nála házkutatást választási csalás gyanújával összefüggően.

Egyeztetett a városvezetés a győri országgyűlési képviselőkkel

Kósa Roland szerint közös munka indul az uniós források és a városi ügyek mentén.

Nincsen ivóvíz a szombathelyi kórház sürgősségi tömbjében

Nem hivatalosan fagyálló került a rendszerbe. Palackos vízzel biztosítják a betegek ellátását.

Újabb győri társasházakat von be az ingyenes szelektív hulladékgyűjtésbe a GYHG

Több száz címen jelennek meg tavasszal a sárga fedeles kukák.

Befagyasztotta az Nemzeti Filmintézet a támogatások kiosztását

Megszűnik a Savaria Filmszemle évi több tízmillió forintos finanszírozása?

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.