Chris Evans beszólt azoknak, akik a Lightyearben elcsattanó leszbikus csók miatt háborognak

Fehér Buda 2022-06-15 16:16:32
Eddig 14 országban tiltották be a mesefilmet, valószínűleg Kínában sem kerül a vásznakra.

Chris Evans hamarosan újra feltűnik a mozikban, igaz most csak a hangját adta a közelgő Lightyear filmnek. A Toy Story spinoffként kezelhető, önálló kaland a kritikusok szerint eddig jól sikerült, a Rotten Tomatoes nevű, kritikákkal foglalkozó oldalon 81 százalékon áll a mese.

Ennek ellenére a családi filmet több országban is betiltották, mert

elcsattan két női szereplő között egy csók.

Evans nemrég egy interjúban is megszólalt a háborgókról, a színész szerint egyenesen idióták, akik emiatt le akarják húzni a filmet. A színész szerint mindig is lesznek olyan emberek, akik ragaszkodnak a múlthoz, msot is ezt látjuk. Amerika Kapitány megformálója szerint viszont ezek az emberek olyanok, mint a dínók, és hamarosan kihalnak, írja a Guardian.

Lightyear - magyar előzetes #3

Befutott a #Pixar-féle #Lightyear új magyar előzetese. Hazai bemutató: 2022. június 16.#IGNHungary a világhálón:* Weboldal: https://hu.ign.com/* Webshop: htt...

A film producere, Galyn Susman sem igazán érti a hőbörgést, a szakember szerint jó látni, hogy két ember kapcsolata virágzik a filmben. Szerinte inkább az a kérdőjeles, hogy a mostani médiatermékek miért mutatnak egyfolytában olyan kapcsolatokat, amelyek tönkremennek. 

A Disney nem most először megy szembe a külföldi cenzorokkal, nemrég a Doctor Strange második részében mutattak meg egy leszbikus párt, ami miatt ezt a filmet is betiltották. A Lightyear a héten kerül a mozikba.

Szólj hozzá!

Továbbra is a Falco korábbi vezetőedzője, Gasper Okorn marad a férfi kosárkapitány

Völgyi Péter pedig a lányok szövetségi kapitánya maradt.

Győr-Moson-Sopron vármegyében újabb két telephely érintett a ragadós száj - és körömfájás járványban!

Hiába a minden eddiginél szigorúbb védekezés, a járvány terjed. Pedig még durrogtatást is bevetnek.

Szintet lépett a fideszes gyűlölet-kommandó

Aki nincs velük, az ellenük van.

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.