Hivatalosan is érkezik a Squid Game második évada, meg is érkezett az első kedvcsináló

Fehér Buda 2022-06-13 14:27:00
Zöld utat kapott a második felvonás.

Végre hivatalosan is bejelentette a Netflix, hogy érkezik a Squid Game - Nyerd meg az életed második évada. Az első felvonás hatalmas siker lett a streaming szolgáltató számára, a dél-koreai sorozat gyorsan az oldal legnézettebb terméke lett. Így nyilvánvaló volt, hogy jönni fog a folytatás, ám eddig hivatalos megerősítést még nem kapott az információ.

A Netflix viszont több közösségi oldalon nyugtatta meg a rajongókat, hogy jön a második évad. Sőt, ezt a rövid ízelítőt is megosztották a hír mellé.

 

A Squid Game írója és rendezője Hwang Dong-hyuk egy rövid üzenetet is hagyott a rajongóknak, ebben elmondta, hogy Seong Gi-hun, és a sorozat főgonosza visszatérnek majd, de a Vonat Busanba sztárja, Gong Yoo által alakított öltönyös férfit is viszontláthatjuk majd. 

Azt egyelőre nem tudni, mikor érkezik majd a következő évad, hiszen az első szériát is hosszú évekig készítették, mire felkerült a képernyőkre. De a sorozat rendezője szerint 2023-ban, vagy 2024-ben várhatjuk az új epizódokat. Emellett valószínűleg más, a Squid Game univerzumában játszódó sorozatokat vagy filmeket is kapunk, a Netflix egyik vezére még januárban utalt arra, hogy ki akarják bővíteni a történetet, írja a Guardian.

Szólj hozzá!

Tíz perc alatt elfogták a rablót Győrben

A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.

Czeglédy Csaba szinte összes választási plakátjára börtönrácsot rajzoltak Felsőcsatáron

Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.

Magyarország melegszik - a 10 valaha volt legmelegebb év az elmúlt másfél évtizedből kerül ki

A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.

Tárlatvezetések, előadások és kiállításmegnyitó - sűrű hetet kínál a Rómer Múzeum Győrben

Kurátori tárlatvezetés, művészeti előadás, festménybemutató és fotókiállítás is várja az érdeklődőket a győri intézmény következő napokban induló programsorozatában.

Akikre büszke a város - díszközgyűlésen adták át Győr rangos kitüntetéseit

Három díszpolgári címet és három Pro Urbe Győr díjat adtak át a március 15-i ünnepségen a Városháza dísztermében.

Nemény András: "Mindig voltak, mindig lesznek ellentétek, talán mert mindenki a saját hite, meggyőződése szerint akar jobbat Magyarországnak."

1848 hősei, Horváth Boldizsár és a szombathelyi 16 pont mellett, egy csipetnyi aktuálpolitika is belefért a polgármester beszédébe.

Kényelem és egészség a munkahelyeken

Az álló munkavégzés, ami sokak számára mindennapos feladat, súlyos kihívásokat rejthet magában. A lábak folyamatos terhelése huzamosabb ideig nemcsak fárasztó, de hosszú távon egészségkárosító is lehet.

Hat Oscart nyert az Egyik csata a másik után

Paul Thomas Anderson filmje vitte a prímet a 98. Oscar-gálán, ahol több nagy produkció is komoly elismeréseket kapott.

Késsel fenyegette meg a hozzá kiérkező mentősöket egy fertőszentmiklósi férfi

Emellett történt még némi kábítószer birtoklás is. 

Illés Károly szerint az esélyegyenlőség elvét sértette meg a TISZA-párt azzal, hogy közlekedési jelzőtáblák oszlopaira helyezett el plakátokat

A választási bizottság szerint jogsértés nem történt, de kérik a jelölőszerveket, hogy ésszel plakátoljanak.

A benzinkutakra jár ki tankolni Szombathelyen a közösségi közlekedést működtető Blaguss

Mindenkit megnyugatnak, hogy továbbra is zavartalanul járnak a buszok a városban.

Több száz tulipánhajtást loptak el a győri Árkád közeléből

Értjük, hogy aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, de azért van egy határ. 

Pontosította a kormány az üzemanyag „védett áráról” szóló rendeletet

Az új szabályok szerint rendszám nélküli járművek is tankolhatnak kedvezményes áron, ha igazolni tudják a magyar honosságot.

Mutatjuk a hétvége győri programkínálatát

A megemlékezés mellett a szórakozás is garantált.

KSH: masszívan visszaesett az építőipari termelés az év elején

Januárban éves alapon és az előző hónaphoz képest is jelentősen csökkent az ágazat teljesítménye.

Negyedik nekifutásra lett Körmendnek költségvetése

A kosárlabda csapat is megkapta a kért 15 millió forintos támogatást.

Szó sem volt Orbán gyerekeinek fenyegetéséről az eredeti videóban

Egy kiberbiztonsági szakértő szerint manipulált lehet az a felvétel, amely után a miniszterelnök felhívta a gyermekeit.