29 évvel az eredeti Jurassic Park premierje után mutatta meg magát a film egyik gyereksztárja

Fehér Buda 2022-06-08 17:10:46
Ariana Richards már régóta felhagyott színészkedéssel.

Kedden megtörtént a Jurassic World: Világuralom világpremierje Hollywoodban. A vörös szőnyegen ott voltak a film főszereplői, Chris Pratt és Laura Dern is, de a franchise régebbi arcai is megjelentek a bemutató előtt.

Megjelent például Ariana Richards is, aki 29 évvel ezelőtt, az eredeti Jurassic Parkban Lex szerepét játszotta el. Ő volt az a lány, aki egy zselével a kezében vette észre, hogy rájuk találtak a raptorok. A film premierje óta Richards teljesen felnőtt, gyermekei is születtek, így nézett ki a vörös szőnyegen:

 

 

Richards a Jurassick Park után még az Elveszett Világban is beköszönt néhány filmkocka erejéig, ám azóta elég ritkán állt kamerák elé. A színésznő legutoljára egy 2013-as filmben, a Battledogsban szerepelt. Richards azóta viszont visszavonult a színészkedéstől, helyette inkább a képzőművészeteknek él. 

Richards az Interview Magazine-nal beszélt a döntéséről, úgy fogalmazott, hogy a színészkedés mindig is a vérében lesz, és nem feltétlenül az ő döntése volt, hogy otthagyja Hollywoodot. A színésznő viszont azt mondja, hogy ha egy megfelelő szereppel keresnék meg, akkor visszatérne a filmek világába.

A Jurassic World: Világuralmat holnap mutatják be a magyar mozik, a Chris Pratt nevével fémjelzett filmet minden eddiginél nagyobb dínókalandként reklámozza a Universal. A kritikusoknak pedig tetszik a harminc éve húzódó filmsorozat lezárása, a Rotten Tomatoeson jelenleg 70 százalékon áll a Világuralom értékelése.

Szólj hozzá!

Szombathelyen és Észak-Vasban eddig 6 jelöltet vett nyilvántartásba a választási iroda

Dél-Vasban egyelőre 5 jelölt adta le a szükséges 500 aláírást.

A fáslegelő lett 2026 élőhelye

A fáslegelő olyan őshonos fákkal tarkított gyepterület, ahol a fák egymástól távolabb helyezkednek el, ezáltal koronájuk terebélyes, alattuk pedig a jószág legelése nyomán nincs cserjeszint vagy sűrű újulat.

Amikor a sport valóban összeköt - Lélekmozgató Programot rendeztek Győrben

Érzékenyítés, közösség és közös élmények a Magyar Parasport Napjához kapcsolódva.

Hóeltakarítás helyett féldisznó lógott egy kőszegi munkagép markolójáról

Eddig sem a városgondnokság, sem a polgármester nem válaszolt arra, hogy mi is történt szombaton, amikor 36 centis hóval kellett volna megbirkózniuk.

Egészségügyi PPC hirdetések: Miért fontosak?

Az internet lehetőségei szinte korlátlanok, és az online hirdetések kiemelt helyet foglalnak el ebben.

Lázár János szerint a győri fórumán megjelent tüntetők szarháziak 

Még az a szerencse, hogy a miniszter szerint nem kellene hergelni a kampányban.

Kiléphet az emberiség a biztonságos klímatartományából

Egy friss tanulmány szerint a jelenlegi felmelegedési pálya olyan éghajlati állapot felé visz, amelyhez hasonlót a Föld több tízmillió éve nem tapasztalt.

Vojvoda helyett Váradi került be a férfi kosárlabda-válogatott keretébe

Sérülés miatt nem tud Vojvoda válogatott mezt húzni.

Figyelmetlen kerékpáros okozott súlyos balesetet egy Győr közeli kisvárosban

Motorossal ütközött, aki a baleset következtében maradandó fogyatékossággal járó súlyos fejsérüléseket szenvedett.

Magyar Péter kvázi kimondta: aki nem rájuk szavaz, az a Fideszt tartja hatalomban

Vajon a DK, a Mi Hazánk és a Kétfarkú Kutyapárt magára veszi az üzenetet?

Nem sok mindenben értünk egyet a Győr+ Médiával - de ebben igen

Politikai viták ide vagy oda, a fenyegetés vörös vonal - véleménycikk.

Beruházási mélyponton az ország - ebből egyhamar nem lesz gazdasági fordulat

A KSH friss adatai szerint harmadik éve csökken a beruházások volumene Magyarországon.

Egy apró gesztussal most hatalmas örömet okozhatsz Győrben

Kedves figyelmesség-kampány indult a városi szociális intézményeinek hölgy ügyfeleiért.

Baleset történt a tavalyi győri Szent László napon

Egy gyerek arcába repült egy buzogány feje.