Gyirmóton nincs edzőkérdés, bíznak Csertői Aurélban

ugytudjuk.hu 2022-05-17 14:12:00
Tamási Zsolt szakmai igazgató elmondta, a cél visszajutni az NB I-be.

Ahogy már korábban az Ugytudjuk.hu is megírta, a Gyirmót FC Győr kiesett az labdarúgó NB I-ből. Tamási Zsolt, a klub szakmai igazgatója elmondta, Csertői Aurél vezetőedző élvezi a vezetés bizalmát, vele kezdik meg a következő szezont is. Céljuk, hogy ismét feljussanak az élvonalba.

Nyilván nem lehetünk elégedettek, hiszen az alapvető célkitűzésünket, a bentmaradást nem sikerült kiharcolnunk. Azt gondolom több összetevője van ennek és a részletes elemzés, értékelés elkészítése az elkövetkező napok feladata lesz – idézi Tamásit a Gyirmót hivatalos honlapja. Azt azért kiemelném, hogy a csapat,a vezetőség, a játékosok, a szakmai stáb egész évben mindent megtett a sikerért és úgy érzem apró nüanszokon múlt hogy kiesés lett a vége. Sok olyan mérkőzést játszottunk, ahol a mérkőzés képe alapján többet érdemeltünk volna, de valami hiányzott – egy-egy elpuskázott helyzet vagy figyelmetlenség a kapunk előtt – és ezért is fájó a végeredmény.

„Mindenképpen a feljutás a célunk! Véleményem szerint nagyon nehéz szezon vár mindenkire, több patináns csapat is jó eséllyel pályázik az NB I-re. Minden játékosunknak élő szerződése van és a célkitűzésünkhöz igazodva mindenkit megtartunk. Négy-öt játékossal erősítjük tovább a csapatot, valamint a saját utánpótlásunkból három-négy fiatal a felnőttcsapattal kezdi el a felkészülést. Nincs edzőkérdés Gyirmóton. Csertői Aurél és stábja élvezi a tulajdonosok bizalmát és élő szerződéssel rendelkezik” – tette hozzá Tamási Zsolt.

Címlapfotó: gyirmotfc.hu

Szólj hozzá!

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.