A Falco ellen biztosítaná be harmadik helyét az Egis Körmend

Vágvölgyi Bálint 2022-05-06 19:45:00
A szezon negyedik vasi el Clásicója következik szombaton.

A középszakasz felsőházának utolsó előtti összecsapásán a vasi “el Clásico” következik, mely során a Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely az Egis Körmend otthonába látogat. Nagy a tét a hazaiaknak, ugyanis győzelem esetén matematikailag is bebiztosíthatják a harmadik helyet a tabellán. A Falco pozíciója már nem forog veszélyben, első helyről várhatják a rájátszást. A mérkőzés előtt a két vezetőedző a BB1.hu, kosaras szakportálnak nyilatkozott.

Antonisz Konsztantinidesz, Egis Körmend: Holnap egy újabb mérkőzés következik számunkra. Jelenleg a harmadik helyen állunk, egy győzelemre van még szükségünk, hogy matematikailag is bebiztosítsuk a pozíciónkat. Ezért mindent meg fogunk tenni holnap a siker érdekében – nem szeretnénk, hogy más csapatok eredményein múljon a sorsunk. Ez a Szombathely elleni mérkőzés a magyar férfi kosárlabda talán egyik legnagyobb rangadója. Nem volt túl sok időnk felkészülni, de ismerjük az ellenfelünket. Tisztában vagyunk a tudásukkal, hogy milyen erőket képviselnek, tudjuk, hogy mire számítsunk. Számtalanszor játszottunk már ellenük, ezért is mondhatom, hogy ez a mérkőzés az idegek harca lesz. Maximális mentális felkészültségre lesz szükségünk, ha nyertesen akarjuk elhagyni a parkettet. Biztos vagyok benne, hogy a légkör is fantasztikus lesz holnap a csarnokban, és remélem, hogy minél többen kilátogatnak majd. Reméljük, hogy együtt sikerülni fog a győzelem!

Milos Konakov, Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely: Következik még egy “el Clásico”, azaz szükségtelen megmagyarázni ennek a találkozónak a fontosságát – biztos vagyok benne, hogy extra lesz a hangulat. Azonban számunkra ez csak egy soron következő összecsapás. Két meccsünk van ugyanis a playoff-ig, ezeket pedig arra szeretnénk használni, hogy kellőképpen felkészítsük magunkat a szezon legfontosabb szakaszára. A szokásos módon, továbbra is a saját játékunkra koncentráltunk. Elkövettünk pár hibát az előző mérkőzésen, amiket szeretnénk kijavítani a Körmend ellen. A legjobb formánkat szeretnénk ellenük mutatni, és mint mindig, természetesen most is a győzelem a cél.

Szólj hozzá!

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.

Mit érdemes tudni a lézeres szemműtétek áráról?

A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?

Eredményvárót szervez a TSZV a választás estéjére Győrben

Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.

Az FBI és a magyar rendőrség közösen fogott el egy Amerikában körözött férfit Győrben

Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.

Júniusban újra jön a győri éjszakai futás

Elindult a nevezés a XXIV. Büchl Félmaratonra.

Kerékpárutak, körforgalmak, új tervek – így alakítaná át Győr kétkerekű közlekedését a városvezetés

A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.

A víz világnapját ünnepelték a Győri Városházán

Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.