A szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium ballagásán készült galériánkat a lenti képre kattintva érheted el.
2019 májusában ismeretlen feladótól érkezett e-mailben tájékoztatták a klinikát az alagsorban formalinnal teli vödrökben tárolt csontokról.
Ki az a Zsolt bácsi?!
Ezt sem Fekete Dávid miniszteri biztos lobbizta ki, és a dokumentumot sem ő adta át. Talán szalag átvágással egybekötve kellett volna.
Majdnem súlyos baleset lett belőle.
Az esőkabátok kiválasztása nem mindig egyszerű feladat. Különféle anyagok, technológiák és stílusok között böngészhetsz, így nem meglepő, ha néha elbizonytalanodsz.
Haláleset vagy rokkanttá válás esetén szinte lehetetlen igénybe venni a méltányos könnyítést.
Szeptember 29. és október 6. között minden a szépkorúakról fog szólni.
A karácsony szelleme mindent vitt.
Ütköztek a vélemények.
Megszoktuk már, hogy egy iroda nem létezhet nyomtatók nélkül, hiszen minden fontos dokumentumnak papíralapon is meg kell lennie. Igen ám, de mi van akkor, ha otthon is szeretnénk néha nyomtatni? Megéri ezért venni egy printert?
Aznap Békementet tart a Fidesz.
Vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a győri polgármester a fürdő ügyében.
Összevesztek a bevásárláson, az idős asszony 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.
A Vásárcsarnoknál jó hangulattal és remek ízekkel vártak mindenkit aki segíteni akart, vagy csak éhes volt.
A kormány részéről Orbán Viktor, Pintér Sándor, és Hankó Balázs búcsúztatta az elhunytat.
Az utastérbe tervezett étel-, és italautomaták különösen coolak.
A fideszes tagoknak ellenérve nem volt, csak szavazatuk.
A házi disznóvágás régi hagyománya az idők során a magyar szív része lett.
Nagy Feró koncert ugyan nem lesz, de igény sincsen rá.
Nem hagyta magát a pedagógus.