Autóbalesete után két nappal elhunyt a Real Madrid volt focistája

ugytudjuk.hu 2022-04-14 11:02:14
55 éves volt.

Szerda éjszaka elhunyt Freddy Rincon, a kolumbiai labdarúgó-válogatott korábbi csapatkapitánya, aki hétfőn súlyos autóbalesetet szenvedett.

"Csapatunk minden erőfeszítése ellenére Freddy Eusebio Rincon Valencia elhunyt" - mondta újságíróknak Laureano Quintero, a Caliban található Imbanaco Klinika orvos-igazgatója.

A korábbi kiváló futballista autójával - melyben többen ültek - hétfőn egy busszal ütközött a városban. A balesetet követően az 55 éves Rincont fejsérülésekkel szállították kórházba, ahol megműtötték, majd az intenzív osztályon kezelték, állapota azonban a beavatkozás után is kritikus maradt.

A három világbajnokságon szerepelt labdarúgó 84-szer lépett pályára a válogatottban és 17 gólt szerzett. Egyik legfontosabb találatát az 1990-es olaszországi világbajnokságon, a Németország elleni csoportmeccsen érte el. Ő egyenlített az 1-1-re végződött találkozón, aminek köszönhetően a kolumbiaiak továbbjutottak a nyolcaddöntőbe.

Klubszinten többek között az América de Calit, a brazil Palmeirast és Corinthianst, valamint Európában a Napolit és a Real Madridot erősítette. Visszavonulása után 2004-től 2010-ig hazájában és Brazíliában edzősködött, majd drogkereskedelem vádjával néhány napra letartóztatták. Fia, Sebastian a portugál élvonalbeli Guimaraesben futballozik.

Szólj hozzá!

Összedőlés fenyegeti a toronyi ravatalozót?

Kidúcolták az épület megrepedt oldalfalát.

Egyre közelebb húz a Fideszhez Görbicz Anita

Kocsis Máté digitális polgári körének egyik alapítója lett, a győri Fidesz országgyűlési képviselő-jelöltségének egyik fővárományosa.

A Falcóból igazolt játékost az Egis Körmend

A 2004-es születésű Hansen Daniel 2 szezonra írt alá a piros-feketékhez.

Újra üzemel a kiégett szelektív-szemétgyűjtő sziget Győrben, a Hédervári úton

A hétfői tűzben elpusztult kukákat gyorsan pótolta a GYHG.

Konferencia-Liga meccsen lép pályára az ETO FC csütörtökön, Svédországban 

A csapat nevéből eltűnt a ‘Győr’, de reméljük ez nem befolyásolja a teljesítményt.  

Idén a Vásárcsarnok is bekapcsolódik a karneváli hangulatba

46 hagyományőrző csapattal vár a histórikus játék!

Civil felajánlásból lett élhetőbb az Aranypart II. Győrben

Egy nagypapa a saját munkagépével tette gyerekbaráttá a partszakaszt.

Több, mint 120 millió forintot sikkasztott el egy vasi nő

A cég pénzét a saját számlájára utalta, és abból fizette a webes vásárlásait is. 

Több millió forintos kár keletkezett a hétfői tűz során Győrben

A GYHG igyekszik minél hamarabb pótolni a kigyulladt kukákat.

Prevenciós kitelepüléseket tartanak a vasi rendőrök

Rejtvényekkel, totókkal, érdekes interaktív előadásokkal készülnek a kiberbiztonság, drogprevenció és a vagyonbiztonság témakörében is.

Szemtanúkat keres a győri rendőrség

Egy figyelmetlen fehér Astrás koccant az ETO Park parkolójában.