Orbán: Akkora győzelmet arattunk, hogy talán még a Holdról is látszik, de Brüsszelből egészen biztosan

Fehér Buda 2022-04-03 22:53:00
Jó mulatságnak, férfi munkának titulálta a győzelmet a miniszterelnök.

Néhány pillanattal azután, hogy biztossá vált, hogy a Fidesz-KDNP újból kormányt alakíthat, Orbán Viktor színpadra lépett. Orbán úgy köszöntötte a támogatóit, hogy

„Jó estét kívánok! Egész jól nézünk ki. Talán még sosem néztünk ki olyan szépen, mint ma este. Akkora győzelmet arattunk, hogy talán még a Holdról is látszik, de Brüsszelből egészen biztosan. Jó mulatság, férfi munka volt, jó volt veletek harcolni.”

A kárpátaljai magyaroknak Orbán Viktor azt üzente: tartsanak ki, ne féljenek, az anyaország velük van.

„A magyar baloldal volt Gyuri bácsi legrosszabb befektetése, 12 éve csak viszi a pénzt"

– mondta a miniszterelnök.

Orbán szerint még soha nem volt annyi ellenfelük, mint most,

példaként említette még az ukrán elnököt is, majd hozzátette, hogy a legvastagabb falon is átmennek.

Orbán emellett jó szívvel gondol az amerikai, olasz, szerb, lengyel barátokra, majd megüzente Európának, hogy a konzervatív politika jelenti a jövőt.

A beszéd végén a miniszterelnök a közönséggel és a színpadon lévő többi fideszes politikussal elénekelte a Kossuth-nótát, azt a dalt, amit hagyományosan elénekelnek a választási győzelmeik után.

 

Címlapfotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Szólj hozzá!

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.