Márki-Zay: Le vagyok taglózva, mint mindenki más

Fehér Buda 2022-04-03 23:30:00
Megszólalt az Egységben Magyarországért miniszterelnök-jelöltje, szerinte mindent megtettek, ebben a rendszerben viszont csak ennyit lehetett elérni.

"Soha nem gondoltuk volna, hogy ez lesz az eredmény. Tudtuk előre, hogy rendkívül egyenlőtlen küzdelem lesz" - kezdte a beszédét Márki-Zay Péter, az Egységben Magyarországért miniszterelnök-jelöltje. Elmondta, hogy szerinte Hadházy Ákosnak volt a legnagyobb igaza, amikor azt mondta, hogy ha a tömegtájékoztatáson nem tudnak változtatni, akkor ezt a rendszert nem lehet lemondani. Emellett gratulált Hadházynak a körzetéhez, mivel a képviselő egyéniben győzött.

Márki-Zay elismerte, hogy ebben a rendszerben megszerezte az szavazatok többségét, és hogy győzött a Fidesz. Azt viszont vitatják, hogy demokratikus szavazás lett volna. Felelevenítette, hogy 13-szor annyi plakátja volt a Fidesznek, mint az Egységben Magyarországnak. "Tudomásul kell vennünk, hogy a propaganda nyerte meg a szavazást" - mondta, majd hozzátette, hogy az vígaszuk volt, hogy ma reggel lehetett látni Orbán arcán az aggodalmat.

"Ebben a rendszerben ennyit lehetett elérni, mi mindent megtettünk. Volt összefogás, volt egy kiváló program" - mondta Márki-Zay, majd azzal zárt, hogy mindenkit arra biztat, hogy nyugodjon meg, menjünk haza, szeressük egymást, és aludjuk ki magunkat.

Szólj hozzá!

Danny Van Poppel nyerte a Tour de Hongrie győri befutóját

A 100 éves verseny első szakasza az ETO Parkban ért célba, Pelikán János a legjobb magyar.

Kitüntették a mentők Ágh Pétert

Az indoklás szerint a képviselő példaértékűen támogatta a mentők munkáját és fejlesztéseit.

Győrszentiváni siker! Újra nyitva a Lakossági Információs Iroda

Hat hónapnyi herce-hurca után újra lehet helyben intézni egy csomó mindent. 

Mennyire ismerjük a testünk működését?

Időről időre helyet kapnak a hírekben olyan betegségek, állapotok, amelyek az adott ország lakosságának jelentős részét érintik.

Veréssel fenyegettek meg egy szombathelyi önkormányzati képviselőt

A képviselő kitiltotta a férfit a szociális bérlakásokból, emiatt akart rá kezet emelni.

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.