A Fidesz szlogenjével kampányol a Szombathelyi Haladás

Székely Zoárd 2022-04-03 17:41:00
Előre gurul, nem hátra!

Kifizetődőnek tűnik a miniszterelnök rajongása és több ezer milliárd forintnyi közpénz pumpálása a magyar fociba: felkerült ugyanis a Tumblrre egy bejegyzés, amin látható, hogy a hétvégén több magyar futballklub töltött fel fényképeket az Orbán-kormány idején épült vagy felújított stadionokról, mellékelve a Fidesz politikai szlogenjét.

A posztból kiderül, hogy az akcióba beszállt Mészáros Lőrinc vejének a csapata,

a Szombathelyi Haladás is – igaz, nem a borítóképet cserélték le, hanem egy bejegyzésben osztották meg a magyar zászló színeivel kivilágított stadiont, a „Nekünk Magyarország az első!" kormányszlogennel karöltve.

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

A Haladás Sportkomplexum az elmúlt években számos alkalommal volt Hende Csaba és a Fidesz kampányeseményeinek helyszíne, ennek ellenére a terembérletet nem ők, hanem a Vasi Friss Rádió Kft. fizette ki.

Szijjártó Péter szombathelyi kampányindítójának terembérletét is a Vasi Friss Rádió Kft. fizette ki

Ahogy arról korábban írtunk már 2021 október 20-án járt Szombathelyen Dömötör Csaba (Fidesz-KDNP) államtitkár és tartott fórumot a Haladás Sportkomplexumban. December 16-án ugyanitt Hende Csaba (Fidesz-KDNP) országgyűlési képviselő Szombathely 300 konferenciáját rendezte meg.

A szombathelyi focicsapaton kívül a fideszes debreceni önkormányzat csapata (DVSC), a fideszes pártigazgató csapata (Fradi), a szintén a Fidesz érdekkörébe tartozó Budapest Honvéd, Mészáros Lőrinc orvosának a klubja (Diósgyőr), Mészáros Lőrinc saját csapata (Felcsút), Garancsi István kormányközeli oligarcha csapata (Fehérvár), de még Kiss-Rigó László kormányközeli püspök Szeged-Csanád Grosics Akadémiája is megosztott egy hasonló posztot.

(Via Telex)

Szólj hozzá!

Rekordlétszámú mezőnnyel rajtol a Jet-Ski Európa-bajnokság és Junior Világbajnokság Győrben és Győrzámolyon

Huszonnyolc országból érkeztek versenyzők, a hétvégén látványos futamok és színes kísérőprogramok várják az érdeklődőket.

Iszunk egy kávét a szombathelyi Perint Plázson?

8 éve már, hogy Hende Csaba, a nagy nevettető, bedobta a parlamenti választás előtt a Perint patak egy Szombathelyre tervezett fejlesztését. Ebből azóta sem lett semmi. Pedig igény volna rá.

A kormány elrendelte a szennyezett zúzott kő eltávolítását Szombathelyen

A kormány a leginkább szennyezett területen, a szombathelyi Oladi plató városrészben elrendelte az érintett útszakaszokon az azbeszttel szennyezett zúzott kő eltávolítását - jelentette be Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön Budapesten.

A Duna két arca a győri régióban: 72 éve pusztító árvíz, ma rekordközeli alacsony vízállás

Míg 1954-ben a folyó elöntötte a Szigetközt és Révfalut, idén a rendkívüli alacsony vízszint okoz aggodalmat.

Beiktatták Takács Tibort, Vas megye új rendőr-főkapitányát

Ma tartották az ünnepélyes állománygyűlést.

Egy klímaberendezés mögé rejtettek több mint négyezer doboz cigarettát - a GYMS megyei NAV kutyáját azonban nem tudták becsapni

A pénzügyőröknek gyanús lett a szinte üres furgon, végül 4550 doboz bolgár zárjegyes cigaretta került elő a padló alól.

Próbáld ki az egyedi vászontáskát: stílus és környezettudatosság

Mindannyian szeretnénk valami újat, valami személyeset, ami igazán tükrözi a személyiségünket. És ha már a mindennapi bevásárlásról van szó, miért ne lehetnénk divatosak?

KSH: 764 ezer forintra nőtt a bruttó átlagkereset májusban

A nettó átlagkereset meghaladta az 535 ezer forintot, a reálbérek pedig 9 százalékkal emelkedtek egy év alatt.

Új szolgálati autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ

A Versenyképes Járások Program támogatásával beszerzett jármű a sürgős gyermekvédelmi beavatkozásoknál és a 34 településen dolgozó szakemberek mindennapi munkájában is segítséget nyújt.

Már nem Kondora Bálint a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke

Június 15-én jegyezte be a bíróság a változást.

Határérték alá csökkent az azbeszt kiporzás a szombathelyi Oladi Plató közelében

Négy helyen végzett mérést az önkormányzat: a Síp utcában két helyen a Sáfrány és a Márton Áron utcában. A kormány a héten dönthet az azbeszt-helyzet kezeléséről.

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.