Töltéstava térségében, a főváros felé vezető oldalon forgalmi akadály alakult ki.
Árokba csapódott egy személyautó az M1-es autópálya 117-es kilométerénél, Töltéstava térségében, a főváros felé vezető oldalon – írja a katasztófavédelem.
A győri hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járművet. Az érintett szakaszon forgalmi akadály alakult ki.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.