„Újságíró vagyok, nem propagandista!" – reagáltak az RTL Híradó műsorvezetői a TV2 választási akciójára

Székely Zoárd 2022-03-29 10:43:00
Keményen odaszólt Szellő István a másik oldalnak.

Az RTL Híradó műsorvezetői a hétfő esti műsor végén reagáltak a másik országos kereskedelmi televízió, a TV2 kampányakciójára.

A TV2 arcai – köztük Gönczi Gábor és Marsi Anikó hírolvasók – hétfőn videóban álltak ki, és egyenként elmondták, miért támogatják Orbán Viktort a választáson.

Négy éve, az előző országgyűlési választások után a csatornát 3,45 millió forintra bírságolták egy nagyon hasonló akció miatt – írja az rtl.hu.

Az RTL hétfő esti Híradójában Erős Antónia és Szellő István az RTL választásra buzdító „Persze hogy szavazok" című videósorozatára utalva a következő párbeszédet folytatta:

„Erős Antónia: És elkezdődött a választási hét, vasárnap választunk.

Szellő István: Erre fel is hívjuk a figyelmet, videósorozatot is láthatnak…

E.A.: Na nem azt... hanem a miénket!

Sz.I.: Persze, de a legfontosabb, hogy menjenek el szavazni, és …

E.A.: Ki ne mondd, hogy kire!

Sz.I.: Újságíró vagyok, nem propagandista! Ahogy Rábai Balázs sem, aki késő este várja önöket."

 

Szólj hozzá!

Elhunyt Mészáros Tibor 

Az erőemelő 58 éves volt.

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.