Kormányzati autóval ugorhatott be vásárolni az Aldiba Hende Csaba

Farkas Bazsi 2022-03-29 06:47:00
Az biztos, hogy a fideszes képviselő nevén nincsen olyan Volkswagen kisbusz, amivel utazott. A magyar kormány tagjai viszont előszeretettel használják ezeket. 

Hende Csaba vett pár dolgot a budapesti Báthory utcai Aldiban. Nem sokat vásárolt, két zacskóba pakolt bele, de láthatóan nem voltak nehezek - kezdi így levelét budapesti olvasónk, aki Hende bevásárlását fotókon is végigkövette.

Olvasónk beszámolóját így folytatta:

Körülbelül 20 méterrel azután, hogy kilépett a boltból, elé rohant egy nála is alacsonyabb öltönyös fiú, és kikapta a zacskókat a kezéből. Az uraság ment utána a sarkon álló mikrobuszához, ahol végignézte, hogy a szerencsétlen sofőr bepakolja a két zacskót a kocsiba.

Ilyen kemény honvédelmi államtitkárunk van: két aldis szatyrot nem bír el, hanem a sofőrjét csicskáztatja  - zárta sorait a fotók készítője. Itt azonban pontosítanunk kell, mert Hende nem államtitkár, hanem az Országgyűlés törvényalkotásért felelős alelnöke. 

Hogy kinek a kocsijával ment bevásárolni a fideszes politikus azt tőle próbáltuk megtudni, egyelőre nem kaptunk választ.

Hende vagyonnyilatkozata szerint neki egy Skoda SuperB autója van. A magyar kormány azonban, Orbán Viktor miniszterelnökkel egyetemben, rendszeresen használ olyan Volkswagen kisbuszokat, amivel Hendét látták bevásárolni. 

Ha valóban a kormány autóflottájához tartozik az az autó amivel Hendét látták, az azért lenne aggályos, mivel a fideszes képviselő nem tagja a magyar kormánynak, így kérdés, hogy ez esetben, hogyan használhatta azt a képviselő. 

Bízunk benne, hogy az elküldött kérdéseinkre kapunk válaszokat. 

Szólj hozzá!

Nem ment át a közgyűlésen a Móricz Zsigmond rakpartra tervezett monstrum épület terve

A győri látképet romboló társasház egyöntetű elutasítást kapott. 

Lannert Judit vezeti az oktatást – újabb minisztert nevezett meg Magyar Péter

A TISZA Párt elnöke szerint a gyermek- és oktatásügy élére egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakember kerül.

A közgyűlés elfogadta a Győr+ és az önkormányzat vagyonkezelői szezrződésének módosítását

Változnak a plakát kihelyezési szabályok, és hamarosan kiderülhet az is, hogy pontosan mekkora bajban van a médiacég. 

Komoly összegben fogadnánk, hogy elhoztuk az összes győri programot a hétvégére

Autós nyílt nap, anyák napi készülődés, hangfürdő, egy csomó koncert és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: “Én azt gondolom hogy önök az igazuk bizonyítása érdekében megtévesztették a győrieket!”

Az alpolgármester szerint a Győr-Szol Zrt. trükközött az adatokkal az ominózus "Nokiás-dobozos" közgyűlésen. 

Vitézy Dávid és Kátai-Németh Vilmos is miniszter lett a TISZA-kormányban

A közlekedési és a szociális tárca vezetőit jelentette be Magyar Péter - délután az oktatásügy miniszterének személyére is fény derül. 

Nem oszlatta fel magát, tovább dolgozik a győri közgyűlés

Fekete Dávid a frakciójával szemben szavazott, Szeles Szabolcs inkább tartózkodott. 

A Győr+ nem tájékoztatta a tulajdonos Győr-Szol Zrt-t, hogy ma már nem jelenik meg az ingyenes újság

Sárkány Pétert kérdeztük a kialakult helyzetről. Tóth Rebeka vezérigazgatót is kerestük, de őt sem mi, sem a Győr-Szol nem érte utol. 

Hatékony védelem az automatizált biztonsági rendszerek segítségével

A modern internetes világban, ahol a fenyegetések száma és összetettsége folyamatosan növekszik, a vállalatok számára létfontosságú a megfelelő kiberbiztonsági stratégiák alkalmazása.

Hogyan óvhatjuk meg a szemkörnyéki bőrt?

A szem körüli bőr rendkívül vékony, épp ezért különösen érzékeny a külső hatásokra.

Az ügyészségi nyomozás még véget sem ért, de a Vas Népe már megírta, hogy nem igaz, hogy valakit munka nélkül fizettek a Sárvári Gyógyfürdőben

A megyei napilap korábban egy sort sem írt arról a mutyiról, ami az országos média figyelmét is felkeltette.

A hőfok szerepe a hidraulika rendszerek hatékonyságában

Gondolta volna, hogy mennyire fontos szerepet játszik a hőszabályozás a hidraulikus rendszerek működésében? Az ilyen rendszerek, különösen teherautókban és munkagépekben, jelentős mennyiségű hőt termelnek működés közben.

Két győri fa kapott faértéktáblát a Föld napján

Egy 150 éves platán és egy különleges tölgy lett a városi zöldfelületek jelképe.

Időközi választás jön Sárváron

Augusztus végére tűzik ki a szavazás időpontját.

Rezidensi-kutatói programot indít a Semmelwis Egyetem és a szombathelyi oktatókórház

A kezdeményezés egy több mint harminc egészségügyi intézményt és szervezetet magába foglaló stratégiai együttműködés része.

A modern kertgondozás forradalma: akkumulátoros kerti gépek a jövőben

A kertápolás területén az utóbbi években jelentős átalakulások történtek, melyek új távlatokat nyitottak a zöld területek szerelmesei előtt.

Szórólapokkal agitált V.Németh Zsolt mellett a kampányban Győrvár polgármestere

Kaczor Zsolt szerint nem mint polgármester, hanem mint magánember kérte a falu lakóit, hogy a fideszes jelöltre szavazzanak. A szórólapokat közmunkások hordták ki, munkaidőn kívül.

Laczkovits-Takács Tímea lett a győri Fidesz-KDNP frakcióvezetője

Egy friss közlemény szerint Fekete Dávid már előzetesen is csupán az országgyűlési választásokig vállalta a frakcióvezetést