„Csabi, csak te nem voltál ott!" – ragasztották Hende Csaba irodájának kirakatára

Székely Zoárd 2022-03-25 16:25:15
Ezzel utaltak arra, hogy a térség országgyűlési képviselője nem ment el a választókerületének választási vitájára.

„A szavazat kell? És vitázni ki fog? Csabi, csak te nem voltál ott!"

– ezt a szöveget ragasztották ki Hende Csaba szombathelyi irodájának kirakatára, szúrta ki egy olvasónk.

Fotó: Olvasónk

A gerilla-akció elkövetője vélhetően arra utalt, hogy tegnap este tartották meg a Szombathelyi Televízióban a Vas 1-es, vagyis Szombathely és környéke választókerületének választási vitáját. A jelöltek Hende (Fidesz-KDNP) és Hegedűs Máté (Magyar Munkáspárt - ISZOMM) kivételével elfogadták a meghívást.

Hende Csaba nem tisztelte meg a választókat azzal, hogy elmenjen a Szombathelyi Televízió vitájára

Tegnap este tartott a Szombathelyi Televízió a Vas 1-es, vagyis Szombathely és környéke választókerületének választási vitáját. A jelöltek két kivétellel el is fogadták a meghívást. A stúdióban a Magyar Munkáspárt - ISZOMM jelöltje, Hegedűs Máté és Hende Csaba, a Fidesz-KDNP jelöltje nem foglalt helyet.

Ebből adódóan téves az a megállapítás, hogy csak Hende Csaba nem vett részt a vitán, ettől függetlenül az tény, hogy a fideszes országgyűlési képviselő tegnap este nem a Szombathelyi Tévében, hanem a Haladás Sportkomplexum VIP termében tartózkodott.

Szólj hozzá!

Ismét elszabotálta a Fidesz, hogy legyen második alpolgármestere Győrnek

Pintér Bence kabinetfőnöke másodszori nekifutásra sem kapta meg a pozíciót.

Mesés bőrápolási lehetőségek tű nélküli kezelésekkel

Gondoltál már arra, hogy a szép és egészséges bőr elérése ma már egyszerűbben is kivitelezhető?

Június 13 és 16 között rendezik idén a Bloomsdayt Szombathelyen

Ez évben is bővül Közép-Európa legnagyobb szabadtéri kortárs kiállítása.

Folytatódik a győri városháza luxusautótalanítása

Pintér polgármester visszaadja a harmadik Audi A6-ost is.

Megkezdődött a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia pénzügyi átvilágítása

Az egyesület akkor kaphatja meg az önkormányzat 40 millió forintos támogatását, ha a vizsgálat mindent rendben talál.

Megbüntette a bíróság azt a férfit, aki tévéket dobott ki a szombathelyi Erdei iskola úton

A készülékekből akár nehézfémek is a talajba kerülhettek volna.

Szombathelyi szupermarketből akart rabolni 2 férfi

Szeszesitalt és csoki szemeltek ki zsákmányul.

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.

Nem jelenthető ki egyértelműen, hogy Bábolnán soha többé nem földelnek el fertőzött állati tetemeket!

Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.

Hiányoltad már a szalagvágást? Pedig Sárváron tegnap nyisszant az olló

A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.

Nem ülhet le az Egis Körmend kispadjára a pénteki meccsen Forray Gábor

Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.

A mese szerepe gyermekkorban

Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?

Pénteken újabb alpolgármester csatlakozhat a győri városvezetéshez

A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.

Nem maradtak némák a bábolnaiak

Nagy István agrárminiszter szerint a szigetközi magas talajvíz miatt hoztak Bábolnára több ezer leölt szarvasmarhát.