Hazai pályán kapott ki a Gyirmót a Fehérvártól

ugytudjuk.hu 2022-03-19 19:32:00
A kiesés ellen küzdött a győri csapat.

A székesfehérvári együttes sorozatban hét elveszített bajnoki összecsapás után diadalmaskodott ismét, a Gyirmót pedig egymást követő ötödik élvonalbeli találkozóján maradt nyeretlen.

OTP Bank Liga, 25. forduló:
Gyirmót FC Győr-MOL Fehérvár FC 0-2 (0-2)Gyirmót, 1870 néző, v: Karakó
gólszerző: Nikolics (2., 30.)
sárga lap: Bese (71.)

Gyirmót:
Rusák - Major (Szegi, a szünetben), Ene, Hajdú, Zeke - Radics - Hasani (Van Kessel, 77.), Klimovic (Ventúra, 77.), Nagy P. (Cvetanoski, a szünetben), Medgyes Z. - Simon An.

Fehérvár:
Kovács D. - Rus (Bese, 43.), Stopira, Sabanov - Nego, Dárdai (Lednev, 86.), Fiola, Makarenko, Hangya - Nikolics (Bamgboye, 86.), Kodro (Szendrei, 74.)

Az első félidőben egyértelműen jobban futballozó Fehérvár már a második percben előnybe került Nikolics szépen kivitelezett kapáslövésével. A hazaiak ezután sem tudtak igazán komoly helyzetbe kerülni, félóra elteltével viszont Nikolics duplázott, így a vendégek kétgólos vezetés birtokában vonulhattak szünetre.

Fordulás után visszaesett a színvonal, a némi mezőnyfölénybe kerülő Gyirmót játékában ugyanis nem volt meg a szükséges átütő erő a szépítéshez, a Fehérvár pedig a kényelmes előny birtokában elsősorban az eredmény megtartására törekedett. A mérkőzés második fele kevés izgalmat hozott, de a vendégek összességében megérdemelten vitték el a három pontot az enerváltan futballozó hazaiaktól.

Szólj hozzá!

A regeneráció fontossága a sportban: mi lesz a siker titka?

A sportolókat gyakran az állóképesség és a szenvedélyük hajtja.

Közös kiáltványt adtak ki magyar polgármesterek

Nemény András, Szombathely első embere is az aláírók között van.

Meghalt Chuck Norris

Az akciósztár 86 éves volt.

E-mailben hívott meg Rákay Philip - hétfőn Budapesten gyűlnek össze a patrióták

Nagygyűlést és egész napos programsorozatot hirdettek a Millenáris Parkba, Orbán Viktor és európai szövetségesei is felszólalnak.

Ma végre beköszönt a csillagászati tavasz

Délután háromnegyed négykor köszönt be a nap-éj egyenlőség.

Íme a legjobb győri programok az előttünk álló hétvégére

Tavaszköszöntő, darts bajnokság, jóga szeánsz, rengeteg koncert és még számolatlan kiváló program vár mindenkit. 

A Republikon Intézet szerint a közmédia finoman szólva sem felel meg a kiegyensúlyozottság követelményeinek

Több mint 300 híradót elemeztek, és súlyos aránytalanságokat találtak az M1 műsoraiban.

Narancsos édes nedű, és visszafogott IPA a Dreher legújabb alkotása

Leteszteltük az egyik legnagyobb magyarországi nagyüzemi sörfőzde két új termékét. 

Kósa Roland: elkészültek a Napóleon-ház felújítási tervei Győrben

A kivitelezésre készen áll a város, de a teljes megújuláshoz még forrást kell találni.

A DK kecskeméti jelöltje visszalépett, erre a párt kizárta őt a soraiból

A Demokratikus Koalíció tiszás háttér zsarolásról beszél, szerintük Kopping Rita a pénzt és a pozíciót választotta a képviselőjelöltség helyett.

Ittasan állt az elektromos rollerre egy szombathelyi férfi

Ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége és garázdaság vétsége miatt emeltek vádat vele szemben.

20 millió forintos pályázatot hirdet Győr a művészeti csoportoknak

Április 20-ig jelentkezhetnek az alkotóközösségek támogatásért.

Az ételcsomagolás szerepe a vendéglátásban

Gondoltál már arra, mennyire fontos a csomagolás minősége, amikor egy éttermet választasz? Lehet, hogy eddig nem tűnt fel, de egy jól megválasztott csomagolóanyag nagyban befolyásolhatja egy vendéglátóhely megítélését.

Kiváló programokat ajánlunk erre a hétvégére is a győri régióban

Lesz kutyasuli, Jóbarátok kvíz bajnokság, egy csomó koncert, és rengeteg minden más. 

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.

Elkészült a szombathelyi vasútállomásépület felújítása

A felújítási-karbantartási munkákkal tizenkét hónap alatt végeztek. 250 millió forintot költöttek el.

Kölcsönadott szerszámok miatt önbíráskodott egy ivánci férfi

Csontozókéssel próbálta meg visszaszerezni a holmiját.