Két ikerpár is született Szombathelyen

Vágvölgyi Bálint 2022-03-16 15:58:00
Anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS: 

Kovács Szabolcs és Bányai Zsanett fia: Szabolcs, Szabó Gergely és Szalay Kitti fia: Ákos, Varga Norbert Balázs és Gombos Renáta leánya: Mira, Szekér Péter és Gyécsek Krisztina leánya: Zselyke, Németh Szabolcs és Lendvai Hajnalka fia: Marcell, Várallai Gábor és Fehér Beatrix fia: Alex, Miklós Csaba és Kovács Kati leánya: Laura, Hegedüs Zsolt és Dercenyi Szilvia fia: Kevin, Takács Dávid és Orsós Henrietta Vanessza fia: Dávid, Dr. Lajos Márton Ferenc és Marsits Judit leánya: Lilla, Morosits Dávid és Téglás Barbara fia: Levente, Horváth Zoltán és Csákány Kinga leánya: Liza, Németh Károly és Pukler Vivien Andrea fia: Noel, Miksó Dániel és Horváth Bianka leánya: Melani, Lőrincz András és Kovács Adrienn Zsuzsanna leánya: Aina, Novák Tamás László és Káldy Éva fia: Mihály, Pozsgai András Róbert és Lisztmayer Zsófia leánya: Anna és fia Dániel (ikrek), Varga Péter és Kajcsos Erika leánya: Ivett, Horváth Martin Flórián és Tóth Mária fia: Dominik és leánya: Dorka (ikrek), Németh Richárd Zoltán és Pintér Petra Anita leánya: Szofi Bianka, Oláh Norbert és Kelemen Veronika fia: Máté

HÁZASSÁG: 

Bruckner Máté és Görög Emese, Palotai Zsolt és Boros Linda, Kozák Benjámin és Horváth Emese, Kiss Zsolt és Bors Judit, Téczely Ferenc és Nagy Tamara

HALÁLESET: 

Dr. Pető Mihály, Hodossy Antalné Horváth Anna, Szalai Sándor Györgyné Németh Irén, Papp Józsefné Nagy Anna, Káldi Imre, Nagy Tibor, Rövid Ernőné Baracskai Mária Magdolna, Róka Antalné Devecseri Katalin, Ihász Zoltánné Sebestyén Karolina, Kovács Istvánné Kecskés Margit Emilia, Fülöp Istvánné Zömbik Anna, Polgár György, Halmai József Istvánné Borostyán Zsuzsánna Ilona, Kiricsi Istvánné Hardi Ilona, Hergovits László, Domján Miklós, Kovács Miklósné Somogyi Ilona, Gájer Jánosné Fülöp Zsuzsánna Gizella, Dobos György Andor, Subosits Miklós, Görcsi Elemérné Sárközi Mária, Szabó Istvánné Vaidlinger Erzsébet, Takács Ferenc Gyula, Frimm Gyuláné Vörös Anna, Tangl György László, Kiss Iván János, Szalai Károly, Soós Béla Istvánné Scheer Edit Márta, Bognár Csabáné Neudl Lidia, Eke Kálmán, Angyal István Sándorné Őri Rozália, Dr. Csáki Pál Istvánné Gáspár Borbála, Potyi Tamás Béla, Petró János

Címlapképünk illusztráció

Szólj hozzá!

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.

Hetedszerre is Európa legjobb női kézilabdacsapata az Audi ETO KC

Az Odense sem okozott gondot a  győri csajoknak.

Szabad a szivárványos menet Budapesten

A rendőrség megerősítette, lehet az LMBTQI jogokért felvonulni Budapest belvárosában.

Egy gólos győzelemmel döntős az Audi ETO KC a Final Four-ban

29:28-ra győzték le a győri lányok a dán riválist.

1 milliárd 400 millió forint mínuszt termelt tavaly a Győr-Szol

Ezentúl a közgyűlés nyilvánossága előtt tárgyalják meg az önkormányzati cégek beszámolóit.

Nem támogatták a fideszesek, hogy teljes mértékben zöld területté nyilvánítsák a marcalvárosi Kiserdőt

Hiába szavaztak úgy a helyiek, hogy nem szeretnék, ha egy része be lenne építve.

Pintér Bence betartotta ígéretét: nyilvánosak az Audi szerződések!

Kiderült, hogy nem is lehetett volna titkos, és, hogy mára mennyire elavult.

Már megint szórakozott valaki a 112-vel

Egy szombathelyi férfi azt állította, hogy a testvére belökte a szobába, és nem engedi ki onnan.

Miért fontos a kerítésnél a professzionális kivitelezés?

Egy jól megtervezett és kivitelezett kerítés nem csupán határvonalat jelent egy telek szélén. A kerítés a biztonság, az esztétikum és a funkcionalitás hármas egységét képviseli – legyen szó családi házról, ipari területről vagy mezőgazdasági birtokról.

Többek között a vasszécsenyi polgármester sem szavazta meg azt, hogy Szombathely pénzt kapjon a Versenyképes Járások Programból

Kétharmados támogatottság kell ahhoz, hogy egy település pénzt kapjon. Szombathely esetében ugyan a többség megvan, de a kétharmad nincs meg. Nemény polgármester bizakodik.

Amit a fogpótlásról tudni érdemes

Tény, hogy a genetikánk is meghatározza azt, hogy mennyire ellenállóak a fogaink, ugyanakkor mi magunk is sokat tehetünk annak érdekében, hogy megőrizzük a fogsorunk esztétikáját, egészségét.