A tűzoltók Hegyeshalom térségében, a főváros felé vezető oldalon végzik a mentést.
Két személyautó ütközött az M1-es autópálya 167-es kilométerénél, Hegyeshalom térségében, a főváros felé vezető oldalon
– írja a katasztrófavédelem.
A helyszínen csak az egyik jármű maradt, amelyet a mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók áramtalanítanak. A balesethez a mentők is kiérkeztek.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.