Márki-Zay: Kormányváltás esetén 1,4 milliárdos kompenzációt kap Szombathely!

Pintér Bence 2022-03-08 10:12:00
Akár parkolót is lehet belőle építeni a kórházzal szemben – üzente Márki-Zay.

Kedden videóüzenetet küldött Márki-Zay Péter ellenzéki miniszterelnök-jelölt Szombathely polgármetsere, Nemény András Facebook-oldalán, melyből kiderült:

kormányváltás esetén megkapja azt az 1,4 milliárdos kompenzációt Szombathely, amit a kormánypárti vezetésű városok kaptak.

 

Nagy tisztelője és támogatója vagyok polgármester úrnak, Nemény Andrásnak. És szeretném megerősíteni még egyszer, hogy ennek a választásnak a tétje Szombathely számára sok más egyéb mellett az is, hogy Szombathely is megkapja azt az 1,4 milliárd forintos támogatást, amit 2020. december 24-én minden egyes fideszes vezetésű város már megkapott, de például Szombathely vagy Hódmezővásárhely még nem.ű

Kormányváltás esetén 1,4 milliárdos kompenzációt kap Szombathely!

Kormányváltás esetén 1,4 milliárdos kompenzációt kap Szombathely! Az Éljen Szombathely! aláírásgyűjtése során 7 227 szombathelyi kérte, hogy a többi...

„Ezt a kompenzációt természetesen arra fordítja polgármester úr és a város, amire szeretnék. Így például a kórházzal szemben, ha jól esik, akkor építhetnek belőle egy parkolót is. De a felhasználás természetesen nem kötött. Sok-sok egyéb előny és juttatás mellett a város támogatása, fejlődésének előmozdítása mellett ez az 1,4 milliárd forint egy ok a sok közül, hogy önök szombathelyiek iskolába változásra, az Egységben Magyarországért ellenzéki listára és Czeglédy Csabára szavazzanak. Köszönöm”
– üzente Márki-Zay Péter.

Szólj hozzá!

Olcsó benzin, drágább jövő? - az árstop a klímacélok ellen dolgozik

A mesterségesen lenyomott üzemanyagárak rövid távon könnyebbséget hozhatnak, de hosszú távon tovább mélyítik Magyarország fosszilis függőségét.

Letartóztatásba kerülhet a férfi, aki tegnap megölte a feleségét Győrben

Előre kitervelten, különös kegyetlenséggel, több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettével gyanúsítják. 

Egyelőre nem nagyon értjük, hol fog majd elférni a tömeg a szombathelyi Savaria téren Orbán Viktor beszéde alatt

A tér végében a Fő térrel szemben állítják fel a színpadon. Megannyi kis sátort zsúfoltak be a területre.

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.