Megszületett Loretta, Zoé és Zsombor

Vágvölgyi Bálint 2022-03-07 15:12:00
Szombathelyi anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS: 

Hoffer Kornél és Mester Móni leánya: Zita, Nagy Dániel és Takács Ágnes leánya: Zoé Cirilla, Andrássy Ákos és Kántor Ramóna Barbara fia: Bálint Marcell, Zsizsik Attila Antal és Stánicz Mariann Irén fia: Benjámin András, Czibók Ádám Péter és Szőke Alexandra Dóra fia: Csongor, Böröcz Péter Sándor és Németh Ivett leánya: Lora, Dávid Gábor és Aranyi Barbara fia: Levente, Babics Richárd és Nyírő Bianka fia: Csaba Richárd, Kollarics Martin és Kiss Gina Kitti fia: Nolen, Frigy Milán és Boda Alexandra leánya: Dorka, Vámos Marcell Sándor és Kiss Réka fia : Noel, Barti Róbert és Rózsa Gyöngyi fia: Olivér, Vörös Péter és Véges Júlia leánya: Eliza, Csuka Ákos Balázs és Szalontai Szabina leánya: Abigél, Hegyi Gábor Dezső és Leyrer Mária Rozália leánya: Lilien, Paska Géza és Sipos Anikó fia: Olivér, Mesics Zoltán és Horváth Viktória leánya: Liza, Domján Zsolt és Vilics Eszter leánya: Emília, Baumgartner Dániel és Szemes Bianka leánya: Eliza, Bogdán Tamás és Nagy Dorina Timea fia: Bence, Balogh László és Németh Szilvia Nóra fia: Márton, Dr. Kiss Patrik László és Horváth Nikoletta leánya: Abigél, Horváth Zoltán és Bognár Izabella leánya: Dorottya, Rákóczi Róbert és Takács Melinda leánya: Loretta, Nemes Attila és Hritz Rozália leánya: Zoé, Tóth Péter és Hurkalová Patrícia fia: Zalán Éliás, Bertai Tamás és Németh Krisztina fia: Barnabás, Pócza András és Varga Viktória fia: Zsombor, Sturm Roland és Kocsis Dalma fia: Benett Nolen, Barki Tamás és Zsohár Anna leánya: Luca, Marai Gábor és Pummer Renáta fia: Dominik

HÁZASSÁG: 

Nagy Krisztián és Szekér Szilvia, Kiss Attila és Bálint Erzsébet, Németh Martin és Balogh Annamária, Tóth Martin Márk és Jantos Regina, Pungor Róbert és Horváth Lídia Margit, Kovács Zsolt József és Fehér Nóra Katalin

HALÁLESET:

Huszák Bernadett Diána, Hende Zoltán Istvánné Kiss Irén Erzsébet, Szakos János, Leibenbach Imre, Simon Károly, Ziskó Lajos, Büki Lajosné Döbrössy Anna, Kovács Jánosné Őri Anna, Sümegi László, Gajári Albert, Francia Istvánné Gerencsér Mónika, Tancsics Ferenc, Kovács Lászlóné Sütő Erzsébet, Gergó Lajosné Sipos Mária Julianna, Pajor Kálmán József, Horváth Imre István, Tóth-Komondi Katalin Komondi Katalin, Cseh József, Ratkovics József, Magyar Jánosné Kovács Erzsébet

Címlapfotónk illusztráció, forrás: freepik.com

Szólj hozzá!

Közel 1000 milliárddal csökkent a költségvetési hiány – Magyar Péter szerint ehhez csak annyi kellett, hogy nem lopják el az adófizetők pénzét

A kormányfő állítja, az elmúlt három hónap költségvetési fordulata megmutatja az új gazdaságpolitika eredményét, a július önmagában 524,3 milliárd forintos többletet hozott.

Halász Bence első dobásával döntős kalapácsvetésben

Szabados Ármin is ott lesz a fináléban.

KÉSZ: átadták a megújult az Erzsébet ligeti KRESZ-parkot Győrben – ezzel közel 90 millió forintot spórolt a város

Kósa Roland alpolgármester szerint a beruházással egyszerre rendezték az étterem korábbi szabályozási problémáját és újították fel a gyerekek, családok által közkedvelt területet.

A Savaria Karnevál idején akarnak a szombathelyi városháza előtt demonstrálni az Oladi Plató lakói

A drasztikus megmozdulással arra kívánják felhívni a figyelmet, hogy régóta nem mozdult előre az azbeszt helyzet megoldása.

Érmet várnak a kalapácsvető Halász Bencétől a ma kezdőd atlétika Európa-bajnokságon

De a másik szombathelyi dobó, Szabados Ármin is szép helyezést érhet el.

Húszezer forintért, vizsgálat nélkül írt fel nyugtatót – a Győri Ügyészség vádat emeltek az orvos ellen

A Kapuvári járás egyik állami pszichiátriai szakrendelésén dolgozó férfi receptenként 10 ezer forintért állított ki vényeket. 

Megszüntették a nyomozást abban a feljelentésben, amit a tiszás előválasztás kapcsán Németh Martin tett meg

A politikus jelölt akkor úgy nyilatkozott, hogy szerinte választási beavatkozás történt, amiben akár a Fidesznek is szerepe lehetett.

Győr továbbra is takarékoskodik: nem kapcsolják vissza a díszkivilágítást, és a legtöbb szökőkút sem indul újra

Pintér Bence polgármester szerint az enyhülés csak átmeneti, ezért az újabb hőhullámra készülve fenntartják a víz- és energiahasználat csökkentésére hozott városi intézkedéseket.

Mit lehet tenni, ha a baba nem fogadja el a cumisüveget?

Sok szülő találkozik azzal a helyzettel, hogy a baba egyszerűen elutasítja a cumisüveget.

Nem várt helyen is okozhat problémákat az extrém hőség: a talajközeli ózon az új veszélyforrás

A forró, napos időjárás kedvez a talajközeli ózon kialakulásának, amely irritálhatja a légutakat, ronthatja a tüdő működését és különösen veszélyes lehet a krónikus betegek számára. 

Csillagok, hullócsillagok és napfogyatkozás: különleges csillagászati programok jönnek Győrben és Nyúlon

Három estén is az égbolt kerül a középpontba: távcsöves megfigyelések, zenés installációk és lézeres csillagtúrák mellett augusztus 12-én egy látványos részleges napfogyatkozást is megfigyelhetnek az érdeklődők.

Igazi ritkaság: kilenc nappal korábban nyitják meg a felújítás alatt álló Hecsei úti felüljárót

Hétfőn hajnali négy órától ismét minden közlekedő használhatja az átkelőt, az autóbuszok is visszatérnek eredeti útvonalukra.

Kicserélték a győri kórházban meghibásodott transzformátort

Megkezdték az elhalasztott egészségügyi ellátásokat.

Kánikula 2026 - enyhül a hőség, de még nincs vége: szombattól már “csak” másodfokú riasztás lesz érvényben

A július vége óta tartó harmadfokú hőségriasztást mérséklik, de a tartós meleg miatt továbbra is fokozott óvatosságra van szükség.

Két részletben érkezik a 100 ezer forintos iskolakezdési támogatás, amit nem kell külön igényelni

Az első 50 ezer forintot még a tanévkezdés előtt folyósítja a Magyar Államkincstár, a második részlet novemberben, utalvány formájában érkezik.

Piknik italok: ízek és élmények a szabadban

Ahogy tavaszodik és a nap egyre tovább marad velünk, sokaknak támad kedve kirándulni a természetbe.

Örömhír: tíz éve nem volt ilyen alacsony az infláció Magyarországon

Júliusban mindössze 1,2 százalékkal emelkedtek éves összevetésben a fogyasztói árak, miközben az élelmiszerek ára már csökkent. 

A barokk összes árnyalata és még egy sor kiváló program vár mindenkit ezen a hétvégén Győrben

Középpontban a hagyományőrzés, de lesz Pogány Induló és Majka koncert, jóga szeánsz, “borhajózás” és egy csomó minden más. 

Energiatakarékosság: korábban kezdődik a Győri Audi ETO KC pénteki felkészülési mérkőzése

Az energiaellátás tehermentesítése érdekében másfél órával előrébb hozták a Brest Bretagne Handball elleni találkozó kezdését.

Barokk pompába öltözik a belváros: hétvégén rendezik meg a XXXIII. Győri Barokk Esküvőt

Jubileumi fogadalom megerősítés, történelmi felvonulás, tűzshow és vezetett séták is várják az érdeklődőket augusztus 7–8-án.