Hazai pályán kapott ki a Szombathely a Dunaújvárostól

Papp László Tamás 2022-02-13 17:04:00
A vezetést már az első félidőben megszerezte az acélváros csapata.

A Dunaujváros idegenben diadalmaskodott.

A sereghajtó Szombathely hazai pályán kikapott a Dunaújvárostól a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

– írta az MTI.

Hungast Szombathelyi KKA–Dunaújvárosi Kohász KA 28–33 (11–16)

Nézd meg fotóinkat a mérkőzésről:

Szorosan alakult a találkozó eleje, mindig volt válaszunk a Dunaújváros góljaira, a félidő felénél 5-6-ra vezettek a vendégek. A folytatásban nem a tervek szerint működött a védekezésünk, így folyamatosan kezdett elhúzni a DKKA, a 24. percben 7-11-nél időt kért Pődör Zoltán vezetőedző

értékelnek a szombathelyi csapat honlapján.

A játékrész utolsó gólját a pirosmezesek szerezték, így a szünetben 11-16-os állást mutatott az eredményjelző.

A fordulás után Csire gyors góljaival kétszer is felzárkóztunk háromra, de aztán pont akkor puskáztunk el több ziccert is, amikor még közelebb jöhettünk volna.

A vendégek elhúztak 7-8 góllal, de aztán klubunk identitásának megfelelően lehetőséget kaptak fiatal tehetségeink: az élete első NB I-es meccsén pályára lépő Horváth Anna góljai, Christe Dalma védései és egészpályás gólja, valamint Szmolek Apollónia jó védekezése is kellett ahhoz, hogy a hajrára egy rohammal megpróbáljunk visszajönni a meccsbe.

Szoros végjátékot ugyan nem tudtunk kiharcolni, de a nyolcgólos hátrány után kozmetikáztunk az eredményen és mindenképp üdítő, hogy fiataljaink bátran játszottak és meghálálták a bizalmat. Köszönjük Szurkolóink támogatását, találkozunk két hét múlva a Siófok ellen

– írják ugyanott.

K&H Liga, 14. forduló, Aréna Savaria Jv: Andorka, Hucker

SZKKA: Tomasevics – Csire 6, Stosics 2, Gorilszka 2, Pődör R. 6, Szekerczés 3, Cristina 2 Csere: Balog (K), Christe 1 (K), Pődör B. 2, Horváth P. 1, Horváth A. 2, Szendrei 1, Szmolek, Forgács, Virág.

Sorra büntették a rendőrök a szombathelyi Kenderesi utcán áthajtó autósokat

Az utat most aszfaltozták frissen, mégis sokan áthaladtak rajta a tiltó tábla ellenére.

László Győző az Éljen Szombathely!, Lenkai Nóra a Fidesz-KDNP, Szalai Bálint a Konzervatívok Egy Jobb Városért listavezetője

Mivel nem minden körzetben fogadták el a Mi Hazánk egyéni jelöltjeinek leadott aláírásait, így a szervezet kompenzáció listája még nem ismert.

Hiába kérdezte Ungár Péter a kormányt arról, hogy egyetértenek-e Hende Csaba „aki nem dolgozik, ne is egyék” szavaival, választ nem kapott

Az sem derült ki, hogy 2009 óra miért változatlan a családi pótlék összege, miközben 70%-os volt azóta az infláció.

Mégis lehet népszavazást tartani a kiemelt beruházási törvény eltörléséről

Zöld utat kapott az LMP – Magyarország Zöld Pártja népszavazási kezdeményezése.

300 méteren újult meg a szombathelyi Bocskai István körút

Közel 100 millió forintot költöttek el a fejlesztésre.

37 millió forintot kap vissza a hőcserélők cseréjére a győri önkormányzattól a Rába Quelle

A 23 milliárdból felújított fürdőben még ezt is cserélni kell, nagy vita volt belőle a közgyűlésben.

Az Éljen Szombathely listájának 5. helyére került Koczka Tibor

Testületbe jutása esetén azonban nem lesz az ÉSZ frakció tagja a képviselő. Függetlenként segítené a városvezetés munkáját.

Egy szombathelyi parkolóban verte meg volt barátnőjét a férfi

A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.

Zápor, zivatar lehet csütörtökön Győrben és Szombathelyen is

Helyenként intenzív, nagyobb mennyiségű csapadék is előfordulhat.

Videó - Büntetőfékezés az M85-ösön

Csüccs vissza és mennyé' már!

Ittasan csattant a betonhídfőnek egy sofőr Körmendnél

Könnyű sérülésekkel úszta meg az esetet.

LMP: A magyar kormány meddig szolgáltatja ki a magyar munkavállalókat a távol-keleti multiknak?

A párt szerint a munkavállalói jogok korlátozása Dél-Koreában lehetséges, hogy elfogadott, de Magyarországon ez elfogadhatatlan.

Hatodikas lány késelt a bőnyi iskolában

Túl van az életveszélyen az a lány, akit tanulótársa szúrt meg a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában hétfőn.

Nőt futtatott, négy és fél év börtönt kapott a körmendi férfi

A férfi a helyszín biztosításával és a neki dolgozó nő szállításában való közreműködéssel teremtette meg a prostitúciós tevékenység feltételeit.

LMP: A DK olyan dolgokkal támadja Vitézyt, amelyek Karácsonyra is igazak

„Érdemes lenne a DK-nak olyan érveket találnia Vitézy Dávid ellen, amelyek nem igazak Karácsony Gergelyre” – írta az LMP.