Nem bírt egymással a Békéscsaba és a Haladás

Papp László Tamás 2022-02-13 16:12:00
A békési megyeszékhely csapatánál vendégeskedtek a szombathelyiek.

Döntetlen lett végül.

Németh Szabolcs, a Haladás vezetőedzője így értékelt:

Az első félidőben egy figyelmetlenségből vezetést szerzett a Békéscsaba. A második játékrészre rendeztük a sorokat, kiegyenlítettünk, sok helyzetet kidolgoztunk, megfordíthattuk volna a találkozó állását. Sajnos nem sikerült megszereznünk a győzelmet – több volt ebben a találkozóban.

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE–SZOMBATHELYI HALADÁS 1–1 (1–0)

Békéscsaba, 580 néző. Vezette: Radványi Ádám (Kovács Gábor, Sinkovicz Dániel)
BÉKÉSCSABA: Czinanó – Puskás G., Farkas M., Bora, Bor – Horváth P. (Váradi, a szünetben), Sipos, Király P. (Gránicz, 75.), Varga Sz. (Paudits, 67.) – Lukács R. (Ilyés, 80.), Pantovics (Máris, 80.). Vezetőedző: Schindler Szabolcs
HALADÁS: Rózsa – Kállai K., Guzmics, Bosnjak, Németh M. – Kiss B., Holdampf, Szekér Á. (Horváth R., 84.), Doktorics (Devecseri, a szünetben) – Lencse, Tóth Milán (Tóth-Gábor, a szünetben). Vezetőedző: Németh Szabolcs

Gólszerző: Lukács R. (14.) , ill. Lencse (54.)

Részletes közvetítés a Nemzeti Sportban.

Szólj hozzá!

Tovább szárnyal az OTP - sikeres harmadik negyedévet zártak

Bencsik László szerint a bankcsoport idei menetelése folytatódhat, és 2026-ban is erős növekedés várható.

A Szovjetunió felbomlása címmel tartanak előadást az Esterházy-palotában

A  Múzeumi Találkozások sorozatának következő vendége Kolontári Attila történész lesz.

Focicsapatot vegyenek! Székesfehérvár önkormányzata kiírta a pályázatot a Videoton FC értékesítésére

Csak azok jelentkezzenek, akik 5 éven keresztül legalább egymilliárd forintot tesznek a csapatba.

Magyar–amerikai nukleáris megállapodás született Washingtonban

Szijjártó Péter és Marco Rubio új nukleáris együttműködést írtak alá – amerikai fűtőelemek érkezhetnek Paksra, és modern tárolási technológiát is vásárol Magyarország.

Korrupciós bűncselekmény elkövetése miatt letöltendő börtönbüntetésre ítélt a bíróság a Központi Nyomozó Főügyészség egykori ügyészét

Jogtalan előnyért cserébe egyes büntetőeljárásokról információkat szolgáltatott különböző személyek részére.

Bringalámpát, libát és jó zenét ígérnek a hétvégi győri programok

A Márton-nap közeledtével libás menük, koncertek, színházi előadások és még egy Halloween utódiszkó is várja az érdeklődőket.

Csalót fogtak el a rendőrök Vasban

Pénzt és ékszereket csalt ki egy idős nőtől.

27 méter magas óriáskerék lesz az idei szombathelyi adventi vásár dísze

Fradi-kamion, Magashegyi Underground, Caramel, Brand Nyúl, és Vastagh Csaba is emeli majd az advent fényét.

A szombathelyi majálison verekedőket ítélete el a bíróság

4 fiatal felnőttnek kellett felelnie garázdaságért.

Minőségi alkoholos italok – Neked mi a kedvenced?

Az alkoholos italok fogyasztása évezredek óta kíséri végig civilizációnk fejlődését.

Marihuána termesztővel szemben emeltek vádat a vasi ügyészek

Felfüggesztett szabadságvesztéssel büntetnék.

Magyar Péter elfogadta Pintér Bence vitára való meghívását

Már csak Orbán Viktornak kellene nyilatkoznia a témában.

Magyar Péter: „a rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett”

A Tisza Párt elnöke szerint a kormány és külföldi hálózatok állnak a szimpatizánsok adatainak ellopása mögött.

Elindult az őszi faültetési szezon Győrben

Megérkeztek az első facsemeték a Győr-Szol Zrt. telephelyére.