Megpróbálta orálisan kielégíteni magát, életre szóló sérülést szedett össze egy férfi

ugytudjuk.hu 2022-02-13 10:31:57
A Redditre posztoló férfinek kicsit túl jól sikerült összehajtania magát.

A Redditen osztotta meg a történetét egy férfi, aki orálisan próbálta kielégíteni magát. A mutatvány azonban félresikerült, a férfi pedig összeszedett egy komoly hátsérülést. A reddites poszt alapján a posztoló egy

hangos reccsenést hallott, miközben próbálta összehajtani magát,

a baj pedig már meg is történt.

A férfi szerint egyébként nem ez volt az első próbálkozása az önkielégítés ilyen fomrájával, és többször már sikerrel is járt. A legutóbbi próbálkozása előtt viszont valószínűleg nem melegített be eléggé, és jött a sérülés.

A posztoló azt írja, a reccsenés pillanatában hatalmas fájdalmat érzett a hátában. A fájdalom olyan erős volt, hogy meg sem tudott tőle mozdulni.

A férfi húsz percig ült mozdulatlanul, mire kezdett visszatérni az élet a testébe. Ekkor kivonszolta magát a konyháig, hogy fájdalomcsillapítót vegyen be, ami kicsit ugyan segített, de a fájdalma azóta is megvan.

A posztoló egyébként tudatosan készült a mutatványra, az orális kielégítés előtt lefogyott tíz kilót, és folyamatosan nyújtott is, hogy minél rugalmasabb legyen a teste.

Ennek ellenére sérüléssel végződött a történet, a posztoló most azt javasolja a redittezőktől, hogy kétszer gondolják meg, ha hasonlóval akarnak próbálkozni.

A férfi egyébként nem ment orvoshoz a sérüléssel, de attól tart, örök életére megmarad a fájdalom. Az ismerőseinek is csak annyit mondott, hogy edzés közben húzta meg a hátát.

Szólj hozzá!

Egy napra leáll a melegvíz-szolgáltatás a győri távhős lakásokban

Július 29-én karbantartás miatt csaknem egész nap szünetel a szolgáltatás Győr teljes távhőkörzetében.

Pintér Bence aláírta a belépési nyilatkozatot: Győr kezdeményezte csatlakozását a Magyar Önkormányzatok Szövetségéhez

A polgármester szerint új érdekképviseletre van szükség az önkormányzatok számára.

Mit érdemes tudni az argentin Petit Verdot kapcsán?

Ahogy az ősz megérkezik és a napok rövidülnek, mindannyian vágyunk egy kis melegségre és kényeztetésre.

Fogatok, családi programok és lovas hagyományok – szombaton Győrszentivánra várják az kikapcsolódni vágyókat

Egész napos fogathajtó verseny, gyermekprogramok és önkéntes lehetőség is várja a látogatókat július 25-én.

8 közterületen viselkedni nem tudó embert állítottak elő Szombathelyen

A vasútállomás környékén is szétnéztek a rendőrök.

Patkányt videóztak a szombathelyi kórházban

Valóban elborzasztó látvány, de ezer meg egy oka lehet, hogy egy rágcsáló beszökik egy épületbe.

Megkezdődtek a homlokzati munkák a Győri Nemzeti Színház épületén - az előadások zavartalanul folytatódnak

A közel ötvenéves burkolatok állapota miatt vált szükségessé a veszélyelhárítás, az új évad indulását nem érinti a felújítás.

Leállította a TISZA-kormány az M87-es, vagyis a Kőszeg-Szombathely közötti 2x2 sávos út megépítését

A Fidesz-kormány 50%-kal túlárazottan akarta, koncesszióban megépíteni.

Terv szerint halad Győr egyik legforgalmasabb kereszteződésének rekonstrukciója a Vidéki Buszpályaudvarnál

Távhővezeték-csere és csőtörés is színesítette a Zrínyi-Hunyadi csomópont felújítását.

Básthy Béla: megnyugtató intézkedésekre van szükség Kőszegen is azbeszt-ügyben

A városban eddig 29 különböző helyen mutatták ki azbeszttel szennyezett kőzet jelenlétét, a történelmi kisváros idegenforgalma azóta jelentősen visszaesett, üresek a szálláshelyek, elmaradnak a vendégek.

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész - Magyar Péter szerint ezzel az Orbán-rendszer újabb bábjától szabadult meg az ország 

A távozó vezető döntését, az ügyészség függetlenségének megőrzésével indokolta, megbízatása augusztus 25-én szűnhet meg.

Orbán Viktor hazatért, gyorsan kinevezte Bóka Jánost frakcióvezetőnek, és ma már az is biztos, hogy a Fidesz új slágerszava az „önkény” lett

A volt miniszterelnök szerint Magyarországon diktatúra épül, miközben amerikai útját azzal magyarázta, hogy ha itthon marad, akkor sem tudott volna többet tenni.

A mészkőből készült fedkövek előnyei

Milyen anyagból készüljön kerítésének oszlopfedköve? A választék óriási, de a mészkő mindig is népszerű volt, köszönhetően természetességének és esztétikai vonzerejének.

Három mentőhelikopter érkezett a sárvári halálos baleset helyszínére

Egy kisteherautó és egy kisbusz frontálisan ütközött a 84-es számú főúton.

Nemény András: Megegyezésre törekszünk az Oladi Plató ügyében

A polgármester reagált a kivitelezőknek megengedett sűrűbb behajtás miatt érkezett panaszokra.

Suszter maradjon a kaptafánál? - a Republikon Intézet szerint nem csak jogászokból lehet államfő, legalábbis ezt mutatják az európai példák 

Az elemzés szerint a jogi diploma előnyt jelenthet, de sem az Európai Unióban, sem a magyar tapasztalatok alapján nem garanciája a sikeres köztársasági elnöki munkának.

Korrupcióról és közbizalomról beszélget Pintér Bence az Agora Körök rendezvényén ma este 7 órától

A győri polgármester lesz a szervezet következő nyilvános közéleti estjének vendége, szerdán, a Lima Pub & Hostelben.