A tömeggyilkos bin Ladennel egy montázson riogatott Márki-Zay Péterrel a Fidesz a szombathelyi kampánynyitóján

Farkas Bazsi 2022-02-12 10:27:00
A migránsáradatról szóló előadást a város díszpolgára az első sorból hallgatta végig. Szijjártó Péter is lelkesítő beszédet mondott.

Ma hivatalosan is elindult a 2022-es országgyűlési választás kampánya. A szombathelyi Fidesz Szijjártó Péter (Fidesz-KDNP), külgazdasági és külügyminiszterrel rúgta be a kampány motort, hol máshol, mint a Hende Csaba (Fidesz-KDNP) egyik bizalmi embere, a szombathelyi Fidesz elnökségi tagja, Gál Sándor által ügyvezetett Haladás Sportkomplexumban. 

Azzal kapcsolatban közérdekű adatigényléssel éltünk, hogy a Sportkomplexum VIP termének bérleti díját ezúttal kiállta. Ígérjük, jelentkezni fogunk a válasszal.

Fotó: Hende Csaba Facebook

A Hende Csaba Facebook-oldalára felkerült fotók alapján nem csak Szijjártó Péter mondott lelkesítő beszédet. A miniszter egyébként összekötött két protokoll eseményt is, hiszen míg délután egy alapkőletételnél mutatta meg magát, addig este a Fidesz aktivistákat igazította el.

A fotókból az derül ki, hogy Georg Spöttle is modnott néhány gondolatot a migrációról. A Pesti TV új vezetőszerkesztője - aki Fidesz-tag és aktivista, migrációs szakértő, és akit korábban állítása szerint elvittek a földönkívüliek - a fotó tanúsága szerint egy lapon emlegette a tömeggyilkos Oszama bin Ladent és Márki-Zay Pétert, az összefogott ellenzék miniszterelnök-jelöltjét.

Fotó: Hende Csaba Facebook

“Migránsoknak adná a támogatást székelyek és más külhoni magyarok helyett” - olvasható a táblán.

A minden bizonnyal tényszerű előadást Puskás Tivadar, Szombathely díszpolgára az első sorból hallgatta végig.

Fotó: Hende Csaba Facebook

A posztból az is kiderül, hogy Bagdy Emőke is beszédet mondott a Haladásban. A klinikai szakpszichológus korábban véleményt nyilvánított a gyerekek szexuális érékenyítésének veszélyeiről. Azt nem tudjuk, hogy pontosan miről beszélt a doktornő, de a mögötte olvasható “Magyarország válaszúton. Unokáink is fogják látni?” szlogen elég beszédes. 

Szólj hozzá!

Megérkeztek a cöliákia gyorstesztek Győrbe, indulhat az ingyenes gyermekszűrés

Összesen 1500 tesztet osztanak ki a gyermekorvosoknak, a vizsgálat a 6 évesek státuszvizsgálatához kapcsolódik.

A Győri Fellebbviteli Főügyészség elérte a büntetés súlyosítását az életveszélyes kutyatámadás ügyében

Az ítélőtábla helyt adott az ügyészi fellebbezésnek, és három évre emelte a próbaidő tartamát.

Megduplázódott az alpolgármesterek száma Győrben, így újraosztotta a hatásköröket és a feladatokat Pintér Bence

Az új munkamegosztás szerint Balog-Farkas Renáta többek között a városüzemeltetésért és a sportért, Kósa Roland pedig továbbra is a fejlesztésekért és a kultúráért felel.

Hatékony vízszigetelés a tetőn

Az otthonunk biztos és kényelmes menedék kell, hogy legyen, ahol gondtalanul tölthetjük mindennapjainkat.

Vízkorlátozást vezettek be az Alsó-Szigetköz több településén 

Június 18-tól napközben tilos vezetékes ivóvízzel locsolni, autót mosni vagy medencét tölteni Győrzámolyban és több környező településen.

A nyári vasúti vágányzár Győrt is érinti: több vonat menetrendje módosul

Június 20. és augusztus 30. között a Budapest–Győr vonalon közlekedőknek is változásokra kell készülniük a Déli Körvasút fejlesztése miatt.

A hétvégén jön, a Szentivánéji Vigasságok!

Több ezer látogatót várnak Szombathelyre. Mihályfi Luca, L. L. JUNIOR, Tolvai Reni, és BYEALEX ad koncertet.

Újabb lapok és szerkesztőségek kerültek komoly bajba a Mediaworksnél - vajon meddig tart ki a Kisalföld?

Tömeges elbocsátásokról és lapbezárásokról szólnak a hírek, miközben továbbra sem tudni, milyen jövő vár a megyei napilapokra.

Vasárnap újra megtelik kincsekkel a Tarcsay utcai piactér Győrben

Régiségek, könyvek, porcelánok és különleges gyűjtői darabok várják az érdeklődőket a havi régiségvásáron.

Szúnyoglárva-gyérítés kezdődik Győrben és a környező településeken

A szakemberek a következő napokban biológiai módszerrel védekeznek a szúnyogok elszaporodása ellen, de hangsúlyozzák, hogy a lakosság segítségére is szükség van.

Exkluzív koktélélmények baráti összejövetelekhez

Sokszor hallhattad már, milyen emlékezetes lehet egy baráti összejövetel, amikor minden a kikapcsolódásról és a könnyed szórakozásról szól.

Olcsóbb lesz az üzemanyag

Még a védett ár alá is benézhet a nafta ára.

Három új értékkel bővült a Győri Értéktár

A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, a Hazánk folyóirat és a Rába vállalat is bekerült a város hivatalos értéktárába.

Eddig 35 és fél millió forintot költött el Szombathely az azbeszt helyzet kezelésére

A költségek 90%-át térítheti meg az állam. Az önkormányzat újabb finanszírozási kérvényt nyújt be.

Több buszjárat menetrendje is változik Győrben, egy megálló végleg megszűnik

Az Ipari Park térségében felújítás miatt terelik a járatokat, a Fehérvári úton pedig új közlekedési rend lépett életbe.

Hirdetésben keres gyermek háziorvost Kőszeg

Legalább 4 év szolgálat esetén ingyen kap egy lakást a leendő doktor.