Sérülés miatt kihagyja a Szeged elleni meccset a Falco alapembere

ugytudjuk.hu 2022-02-11 18:22:55
Benke Szilárd pár napig kiesik a szombathelyiek rotációjából.

Szombaton a Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely a Naturtex-SZTE-Szedeák csapatát fogadja hazai pályán. A Falco a magyar bajnokságban legutóbb Oroszlányban diadalmaskodott, így zsinórban negyedik győzelmüket szerezték meg, míg a szegediek szintén hazai pályán verték a Paksot. A meccs előtt a két vezetőedző a BB1.hu, kosaras szakportálnak nyilatkozott.

Milos Konakov, Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely: Szerintem a Szeged együttese egy egyedi csapat, hiszen előszeretettel játszanak tranzíciókat, illetve egyszerű, tiszta játékokat, amire a védekezésünk során oda kell majd figyelnünk. Benke Szilárd sajnálatos módon kisebb sérüléssel küszködik, ezért pár napig a rotációból kiesik, de a többiek készek a játékra.

Simándi Árpád, Naturtex-SZTE-Szedeák: Természetesen tisztában vagyunk az erőviszonyokkal, a bajnokság egyik topcsapatához látogatunk el. Ugyanúgy készültünk a héten, mint bármelyik másik ellenfél ellen és tudjuk, hogy 40 percen keresztül a pálya mindkét oldalán, a játék minden elemében a maximumot kell nyújtanunk, hogy egy jó mérkőzést játszunk. Nyilván mindent meg fogunk tenni ennek érdekében és megpróbáljuk kihozni magunkból a maximumot.

Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák

Bajnokság, 22. forduló
Szombathely, Arena Savaria, szombat, 18:00
V.: Benczur T., Söjtöry T. F., Fodor A. (Dernei G.)

Falco: Somogyi - Perl - Clark - Golomán - Keller.

Szeged: Persons - Balogh - Cook - Bognár - Alston.

Szólj hozzá!

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.

Akciósan kapja a közterületet az egyházmegye Kőszegen

Korábban fizetniük sem kellett a templom felújítások miatt foglalt területek után.

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

Napközben fagypont fölött lesznek a maximumok.

Olyan dunaszerdahelyi szervezet kapott 159 millió forintos támogatást a magyar államtól, aminek még honlapja sincs

Miközben a felvidéki magyar jogsérelmekben nincs előrelépés, a pénzosztás olajozottan működik.

Digitálisra vált a bérletes parkolás Győrben

Január 5-én indul az értékesítés, az árak nem változnak.

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.