Bana Tibor: Szégyellje magát a szentgotthárdi városvezetés!

Papp László Tamás 2022-02-09 15:08:00
Az ellenzéki politikus azon háborodott fel, hogy a Gotthárd Info című újságban aláírás nélküli cikkben támadják.

Szentgotthárdon nőttem fel, itt ismernek a legjobban. Ismerik a családi hátteremet és az emberekhez való hozzáállásomat.

Szüleimtől, nagyszüleimtől a tisztesség, a becsület és az emberség fontosságát tanultam meg. Gotthárdi általános iskolám névadójától, Arany Jánostól származik hitvallásom:

„Legnagyobb cél pedig, itt, e földi létben, / Ember lenni mindég, minden körülményben.”

– írja közleményében Bana Tibor szentgotthárdi országgyűlési képviselő, a Közösen Vas Megyéért Egyesület elnöke, az Egységben Magyarországért képviselőjelöltje a körmendi-szentgotthárdi választókerületben

Ezért is különösen felháborító, hogy a Gotthárd Info című szennylapban közpénzből, aláírás nélkül gyaláz engem Huszár Gábor és a fideszes városvezetés

– fogalmaz a politikus.

Városunk barokk templomának belső felújítása az általam 2010-ben benyújtott költségvetési módosító indítvány elfogadása után kezdődött el. A Felsőszölnök-Kétvölgy útért is rengeteget dolgoztam, ahogy az Ausztriába ingázók érdekében is konkrét eredményeket értem el

– mondja Bana Tibor.

A városvezetés ezzel a negatív, mocskolódó kampánnyal magát minősíti

– teszi hozzá.

Bizonyították, hogy nem méltók szeretett városunk irányítására, amelyet világnézettől, politikai oldaltól függetlenül segítenünk kellene, nem pedig folyamatosan sározni az ellenfeleinket. Ez nem viszi előre Gotthárdot. A szentgotthárdiak és környékbeliek továbbra is számíthatnak rám! Írjunk sikertörténetet!

– zárul a közlemény.

Szólj hozzá!

Lex Haladás: a Homlok Zrt. nem tudja elvinni a sportegyesület állami támogatását 

Hiába akarja érvényesíteni a kölcsönadott 200 millió forint és kamatainak visszafizetését a cég, az állam védőpajzsot nyújtott a sportszervezetnek.

Az EU döntése szerint fejlett járásokban nem támogatnak útfejlesztéseket, ezért most Sárvár 1 milliárd forintos uniós támogatást kap útfejlesztésekre

Korábban Kondora polgármester azt mondta, azért nem kapnak uniós pénzt a sótonyi körfogalomra, mert fejlett településnek számítanak. Most mégis uniós forrásból történő útfejlesztéseket jelentettek be.

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.

Az állandó stressz árnyoldalai: milyen betegségeket okozhat?

Manapság a stressz életünk elválaszthatatlan részévé vált, mégis sokan nem is sejtik, milyen hosszú távú egészségügyi kockázatokat rejthet magában.

Valami bűzlik a Publicus Vas01-re vonatkozó legutóbbi felmérése körül

Nem tudni ki a megrendelő, a kutatás a mai napig nem került nyilvánosságra az intézet weboldalán, és nem készült felmérés arról, hogy mi van akkor, ha Vámos, Rápli és Czeglédy neve is ott van a szavazólapon.

Szerda délután Győrbe érkezik a Lázárinfó - Fekete Dávid meghívta a barátait

5 órakor a Vásárcsarnoknál bárki, bármit kérdezhet. Állítólag. 

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.