Több helyen is gázolajat lopott Vas megyében a most lebukott két férfi

Papp László Tamás 2022-01-27 15:31:41
Vevőjük is akadt a lopott üzemanyagra.

A celldömölki rendőrök a Pápai Rendőrkapitányság munkatársaival együttműködve, 2022. január 26-án, a hajnali órákban elfogtak két Vas megyei férfit, akik 2022 januárjában több Vas megyei településről, összesen öt alkalommal loptak gázolajat tehergépkocsikból

írja a police.hu.

A két férfi a gázolajat egy harmadik, Veszprém megyei lakosnak adta el, aki a vételt követően újabb üres kannát adott át nekik.

A lopásokhoz használt gépjárműben a rendőrök több gázolajos kannát és a bűncselekmények elkövetéséhez használt eszközt is találtak, amelyeket lefoglaltak

– szól a közlemény.

Fotó: Police.hu


Az adatgyűjtések és a tanúkihallgatások során beszerzett adatok alapján megállapították, hogy a 21 éves férfi egy Veszprém megyei társával együtt 2022. január 22-én, Celldömölkön egy üzemanyagtöltő-állomásról ellopott egy ottfelejtett pénztárcát is.

Továbbá a 21 éves Vas megyei elkövető megalapozottan gyanúsítható azzal is, hogy 2021 októberében Vashosszúfaluban egy telephelyre betört és onnan több építőipari szerszámgépet, valamint gázolajat lopott el

– írják.

A gyanúsítottak a kihallgatásuk során a bűncselekmények elkövetését elismerték.

Fotó: Police.hu


A 21 éves Vas megyei gyanúsítottat a celldömölki rendőrök őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Vele szemben háromrendbeli kisebb értékre, üzletszerűen elkövetett lopás bűntette, valamint más vagyon elleni bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Celldömölki Rendőrkapitányság

– zárul a közlemény.

Szólj hozzá!

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.

Elkészült a szombathelyi vasútállomásépület felújítása

A felújítási-karbantartási munkákkal tizenkét hónap alatt végeztek. 250 millió forintot költöttek el.

Kölcsönadott szerszámok miatt önbíráskodott egy ivánci férfi

Csontozókéssel próbálta meg visszaszerezni a holmiját.

21 Kutatóközpont: a fiataloknál tarol a TISZA, az időseknél még tartja magát a Fidesz

A friss felmérés szerint erősen kettészakadt a választók tábora - kor és nem alapján is látványos különbségek rajzolódnak ki.

85 millió forint jut idén Körmenden útfelújításra

A város költségvetésében több tételt is a Változást a Városért Egyesület módosításával fogadtak el.

Fekete Dávid nem vett részt a szerdai rendkívüli győri közgyűlésen

A Meta összeesküvés-elmélet felderítése fontosabb volt.

A garázskapu mérete számít: amit érdemes tudnod

Sokan hajlamosak alábecsülni a megfelelő garázskapu méretének fontosságát. Persze, sokan csak arra gondolnak, hogy elég széles és magas legyen az autójuk számára. Azonban ennél azért jóval több tényezőt kell figyelembe venni.

Nyári, estébe nyúló futóversenyt szerveznek Szombathelyen

A város olyan pontjain is lehet majd nyargalni, ahol egyébként nem lehet futni.

Innovatív vízellátási megoldások: a szivattyúrendszerek evolúciója

Az épületek vízellátása az évek során nagy változáson esett át. A legújabb technológiáknak köszönhetően a modern szivattyúk lenyűgöző teljesítménnyel bírnak, miközben a környezet megóvására is fókuszálnak.

Esővízgyűjtőket osztanak Győrben

A Zöld lépések program keretében megkezdődött a tartályok kiosztása, a cél a fenntarthatóbb városi működés erősítése.

Toronyba is ellátogat Magyar Péter a héten

Celldömölköt és Szentgotthárdot is útba ejti.

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.