Pottyondi Edina: Ez már a harmadik kopaszságom, Dominika az én grazi klinikám

Székely Zoárd 2022-01-26 14:06:00
Megindokolta a youtuber, hogy miért borotválta le a haját egy videóban.

Ahogy arról tegnap beszámoltunk, egy kétperces videóban kopaszra borotválta a fejét Pottyondi Edina, miközben motivációs trénereket megszégyenítő monológgal kísérte a műveletet.

Mi a közös Pottyondi Edinában és Britney Spearsben?

közölte új Szépség és motiváció című videójában Pottyondi Edina, aki bejelentette, hogy kis időre eltűnik a közösségi platformokról. Szünetelését néhány, motivációs trénerektől már ismerősen hangzó megjegyzéssel kísérte, majd egy „aki NER, az nyer" felkiáltással kopaszra borotválta a haját. Helló Szeged! Helló Újpest!Erre a két helyszínre tudtok még jegyet venni a stand up estemre.

„Mielőtt kitérek a mizura meg arra, hogy hova tűnt a frizura, szeretném elmondani, hogy szándékosan készítettem úgy a legutóbbi videómat, hogy ne legyen egyetlen kizárólagos értelmezése"

– indokolta tettét a youtuber egy friss Facebook-posztban.

Elmondása szerint a hajnyírását értelmezhetjük akár az influencerek és a beauty-vlogok paródiájaként, akár társadalomkritikaként, „ha úgy vesszük, trash, ha máshogy, művészet, esetleg tisztelgés a V mint vérbosszú, az Alien és a GI Jane előtt".

Mint írja, a videóval a motivációs bullshitelést is ki akarta figurázni, saját magával együtt, arra azonban nem számított, hogy egy konteó is útjára indul a kopaszsága kapcsán.

„Köszönöm az aggódást, a »mi van, rákos vagy?«-kommenteket, a sajtó eddig soha nem tanúsított érdeklődését a hogylétem iránt. Nyugalom, minden rendben. Egészséges vagyok, csak az a baj, hogy nem áldott meg a sors Orbán Viktor raptorerejével, így néha kell a pihenés, a távolság a nyilvánosságtól. Dominika az én grazi klinikám. A hajamat pár évente letolom. Ez már a harmadik kopaszságom. Ha őrült is vagyok, hát nem ezért, és nem is most kezdődött"

– zárta gondolatait Pottyondi Edina.

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

 

Szólj hozzá!

Medián: stabil kétharmados győzelem felé tart a TISZA Párt

A friss felmérés szerint jelentős előnnyel vezetnek a választások előtt 4 nappal. 

Költészet, jazz és rómaiak – sűrű áprilisi programmal hívogat a Rómer Múzeum

Vezetett séta, irodalmi est, tárlatok és történelmi előadás is várja az érdeklődőket Győrben.

Nem mindenhol jó az erdő: a homoki fásítás kiszáríthatja a tájat

A száraz homokhátsági tájakon az erdők nem feltétlenül javítják, hanem akár ronthatják is a vízháztartást.

Kósa Roland szerint a győri színház ügye is azt mutatja, hogy változás kell

Az alpolgármester úgy látja, hogy a Fidesz évekkel vetette vissza a felújítást.

Horváth Nándor Zsolt: Durva túlárazással szállítják a gumikat Nagykölkedről

A Zala-Müllex drágább ajánlaton nyerte el a közbeszerzést, mint a Távhő által korábban kért ajánlatok.

Kitálalt az MCC-kutató: politikai nyomás és propaganda gyártása zajlik az intézményben

Fekete Dávid munkatársa állítja: lejárató anyagokra is próbálták rávenni.

Éjszakai zajra kell számítani: karbantartási munkák kezdődnek a Budapest–Győr–Hegyeshalom vasútvonalon

Áprilisban több állomáson is éjszaka dolgozik a MÁV a megyében, a munkagépek zajjal járhatnak.

Rendkívüli képviselő-testületi ülés összehívását kezdeményezte a sárvári ellenzék a fürdőben falból foglalkoztatott munkavállaló ügye miatt

Máhr Tivadar felügyelőbizottsági elnök lemondását követelik. A Sportfólió Kft. felügyelőbizottságában ülő Lágler Pétert is visszahívnák.

Visszadobta a győri bíróság a Szent István úti gázoló gyorsított ügyét

Az ügyészség bíróság elé állította volna az Aston Martinnal halálos balesetet okozó sofőrt, de a bíróság szerint az ügy ennél bonyolultabb.

Májusban kezdődik a szombathelyi "mozaikos" kereszteződés felújítása

Csak részlegesen lesz lezárva az út a burkolatfelújítás közben.

Egy friss felmérés alapján a magyarok fele szerint a Fidesz elcsalhatja a választást

Sokan tartanak manipulációtól, orosz befolyástól és az MI-alapú kampánytrükköktől is.

Vádat emelt a győri ügyészség egy 44 éves férfi ellen, aki figyelmetlensége miatt átment a piroson, aminek súlyos baleset lett az eredménye

Maradandó fogyatékossággal járó sérülést okozott, akár 3 év szabadságvesztést is kaphat.  

Csütörtökön este Győrbe látogat Magyar Péter - finisben a kampány és az országjárás

A TISZA Párt elnöke Sopron és Mosonmagyaróvár érintésével érkezik. 

Épül már a szombathelyi kórházhoz vezető gyalogátkelőhely

A 16 millió forintba kerülő “zebrát” egy vállalkozó magán felajánlásban építteti meg.

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Gombás Endre

Szombathely egykori önkormányzati képviselője 73 éves volt.

47 ezer ember hal meg évente elkerülhető halálokok miatt - a TISZA ajkai jelöltje szerint ez az igaz veszély 

Balatincz Péter súlyos orvos- és eszközhiányról beszélt: osztályok működése, műtétek és alapvető ellátások is veszélybe kerülhetnek a szakemberhiány miatt.

Olcsó benzin, drágább jövő? - az árstop a klímacélok ellen dolgozik

A mesterségesen lenyomott üzemanyagárak rövid távon könnyebbséget hozhatnak, de hosszú távon tovább mélyítik Magyarország fosszilis függőségét.