Nyáron érkezik a magyar Disney+

Nagy Donát 2022-01-26 08:52:00
Eddig hivatalosan nem volt elérhető hazánkban a streaming-szolgáltatás, de ez már nem tart sokáig.

A Disney+, a The Walt Disney Company streaming szolgáltatója, megerősítette, hogy szolgáltatását idén nyártól 42 országban és 11 új országrészben (territóriumban) elérhetővé teszi.

Ami viszont nekünk jó hír, hogy az új országok között található egyebek mellett Magyarország is.

A közlemény szerint a Disney+ a világ legkedveltebb alkotásainak otthona, ugyanis kínálatában megtalálhatóak az exkluzív, eredeti tartalmak, sok ezer eredeti Disney, Pixar, Marvel, Star Wars és National Geographic epizódok, filmek.

Az országok teljes listája, ahol a Disney+ elérhetővé válik idén nyáron: 
 
1.    Albánia
2.    Algéria
3.    Andorra
4.    Bahrein
5.    Bosznia és Hercegovina
6.    Bulgária
7.    Csehország
8.    Dél-Afrika
9.    Egyesült Arab Emírségek
10.    Egyiptom
11.    Észak-Macedónia
12.    Észtország
13.    Görögország
14.    Horvátország
15.    Irak
16.    Izrael
17.    Jemen
18.    Jordánia
19.    Katar
20.    Koszovó
21.    Kuvait
22.    Lengyelország
23.    Lettország
24.    Libanon
25.    Líbia
26.    Liechtenstein
27.    Litvánia
28.    Magyarország
29.    Málta
30.    Marokkó
31.    Montenegró
32.    Omán
33.    Palesztin Autonómia 
34.    Románia
35.    San Marino
36.    Szaúd-Arábia
37.    Szerbia
38.    Szlovákia
39.    Szlovénia
40.    Törökország
41.    Tunézia
42.    Vatikán
 
A szolgáltatásba idén nyáron bekapcsolódó territóriumok:

Feröer-szigetek (Dánia )
Francia Polinézia (Franciaország)
Francia Déli-területek (Franciaország)
St. Pierre és Miquelon (Franciaország)
Åland-szigetek (Finnország)
Szent Márton-sziget (Hollandia)
Spitzbergák és Jan Mayen-szigetek (Norvégia)
Brit Indiai-óceáni Terület (Egyesült Királyság)
Gibraltár (Egyesült Királyság)  
Pitcairn-szigetek (Egyesült Királyság)
Szent Ilona (Egyesült Királyság)

A Disney+ megszámlálhatatlan népszerű és világszerte keresett film és sorozat otthona, kínálatában Disney, Pixar, Marvel, Star Wars és National Geographic alkotások egyaránt megtalálhatóak, csakúgy, mint a legendás „A Simpson család” és számos további sikerprodukció – de a választéknak egyes országokban az új általános szórakoztató brand, a Star is a részét képezi. A Disney+ a The Walt Disney Company legfontosabb streaming szolgáltatása, mely a Disney Media & Entertainment Distribution üzleti szegmenshez tartozik. A szolgáltatás igénybevevői reklámmentes környezetben élvezhetik a Disney+ folyamatosan gyarapodó tartalomkínálatát, köztük egész estét filmeket, dokumentumfilmeket, élőszereplős filmeket, animációs sorozatokat és rövid formátumú tartalmakat. Kivételes helyzetéből adódóan a Disney+ precedens nélküli hozzáféréssel bír a Disney lenyűgözően gazdag mozi- és televíziós archívumához, valamint a The Walt Disney Studios legújabb alkotásait is a magáénak tudhatja; a Star választéka pedig a 20th Century Studios, a Disney Television Studios, az FX, a Searchlight Pictures és más stúdiók legfrissebb filmjeit kínálja. További információk a disneyplus.com oldalon és a Disney+ applikáción olvashatók

– zárják a közleményt.

Szólj hozzá!

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.