Valaki csak úgy kivágott egy fát az utcán Szombathelyen

Fehér Buda 2022-01-25 14:57:21
Bárki is volt az, nagyon "szakszerűen" járt el. A választókerület képviselője keresi az elkövetőt.

Igen, Szombathelyen a Szövő utca 44. előtt ismeretlenek csak úgy kivágtak egy fát. Az egyik szombathelyi zárt csoport posztja alapján az áldozat egy frissen telepített fácska volt, amit már pótlásként ültetett a Szompark egy másik, tönkrement fa helyett.

A fát vasárnap tüntették el az elkövetők, akik igen "szakszerűen" jártak el: a fát elfűrészelték, majd a támasztókarókkal együtt vitték el az épület elől. 

Fotó: Facebook

Putz Attila (Éljen Szombathely), a választókerület képviselője keresi az elkövetőket, és azt kéri, ha bárki tud erről információval szolgálni, akkor a közterületfelügyeletnek vagy neki jelezze.

A képviselő egy másik posztban hozzátette, hogy szeretnék, ha ez nem lenne egy rendszeres történet sehol a városban.

A Szompark a szükséges intézkedéseket megteszi és ismét pótolni fogják a fát a közeljövőben.

Szólj hozzá!

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig. 

Irodát nyitott Szombathelyen a Mi Hazánk

Az Apáczai-házban működő helyiséget, Danka Lajos országgyűlési képviselőjelölt hozzájárulásából bérli a párt.

Megjelent a Fidesz-KDNP 2026-os országos listája

A lista élén Orbán Viktor, őt Semjén Zsolt követi. Kara Ákos a 67., Ágh Péter a 79. Sem Fekete Dávid, sem Szeles Szabolcs, sem Vámos Zoltán, és V.Németh Zsolt sincs a névsorban.

Az erdő sokkal több, mint fa

Mit adhat nekünk egy természetközelibb erdőkezelés?

A kávé izgalmas múltja és jelenkori forradalma

A kávé, amit ma már világszerte kortyolgatunk, kalandos úton jutott el hozzánk. Kezdetben Etiópia magas hegyei között élvezhették az emberek a kávécserje bogyóit, és ez az egyszerű bogyó hamarosan egy egész kultúra részévé vált.

Plakátkészítés: hogyan legyél hatékony és jogszerű?

Gondoltál már arra, hogy a plakátkészítés mennyire kreatív és technikai kihívás lehet?

Jövő héten Körmendre érkezik Magyar Péter

Országjárára indul a TISZA-párt elnöke.

Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe

A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.

Buszmegállóban verekedett össze két férfi Szombathelyen

A verekedést kezdő férfi a rendőri intézkedés során más személynek adta ki magát.

„Partnerséget és válaszokat kértünk” - Kósa Roland a győri Lázárinfón több fronton szembesítette a minisztert

Vasútállomás, zajvédelem, szolidaritási hozzájárulás és átláthatóság - az alpolgármester szerint Győrben túl sok a kérdés és túl kevés a konkrét válasz.