Nemes ügyre fordítják a BL továbbjutásért kapott prémiumot a Falco játékosai

Vágvölgyi Bálint 2022-01-20 15:50:04
A szakmai stáb is támogatja a játékosok adományozását.

A Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely egy nagyon szép hírt osztott meg a hivatalos honlapján. A BL továbbjutásért kapott prémiumot a csapat játékosai nemes ügyre fordítják. Az egész csapat egyöntetűen a kezdeményezés mögé állt, és Váradi Beniék mellett a szakmai stáb is támogatja az adományozást. A Falco csapatkapitánya a klubhonlapnak elmondta, hogy a Riga elleni győzelem után nem sokkal pattant ki az ötlet a játékosok fejéből.

„Nem volt kérdés, hogy a kapott összeggel egy fontos ügyet szeretnénk támogatni. A cél és az eszköz meg volt, és igazából rövid időn belül megtaláltuk, pontosan, mire is szeretnénk fordítani a prémiumot. A csapat egyik nagy rajongójának gyógykezelésére ajánlottuk fel az összeget. Keresztes Vida az összes hazai bajnoki és a legtöbb vendég mérkőzésen ott van a csapattal, annak ellenére, hogy betegsége miatt mozgáskorlátozott. Természetesen tudjuk, hogy rengeteg más nehéz helyzetben lévő család van, ahova szintén jó helyre került volna a felajánlásunk. Ezzel a kezdeményezéssel Keresztes Vida mellett, szeretnénk a hozzá hasonló nehezebb helyzetben lévő családokra is felhívni a figyelmet! Segítsünk Együtt!”

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.