Nemsokára egy Marvel filmben térhet vissza Ben Affleck

Fehér Buda 2022-01-13 18:31:05
A színész korábban már ott akarta hagyni a képregényekből készült filmeket, de egy hollywoodi pletyka alapján lehet, hogy máshogy döntött.

Hollywoodban mostanában azt pletykálják, hogy Ben Affleck egy Marvel filmben térhet vissza nemsokára a mozivásznakra. Affleck korábban már eljátszott egy Marvel karaktert, méghozzá a Fenegyereket a képregények 2003-as feldolgozásában. A film nem sikerült túl jól, sem a kritikusok, sem a rajongók nem ájultak el tőle, de elég sok pénzt termelt a kasszáknál, úgyhogy kapott egy kvázi folytatást kapott, az Elektrát. Ez a film viszont minden szempontból nagyobb bukás lett, így Daredevil folytatását kukázták.

A színész ezután hosszú ideig szidta a képregényfilmeket, később aztán mégis visszatért hozzájuk, a DC filmjeiben ő formálta meg Batmant. Az eredmény most sem sikerült pompásra, ezért azt rebesgetik, hogy Affleck a közelgő Flash film után ebből az univerzumból is kiszáll.

 

Egy Twitter-felhasználó, a BigScreenLeaks szerint azonban a színész nemsokára hazatérhet, hiszen egy Marvel filmben tűnhet fel néhány hónapon belül. Az oldal adminja azt írja, olyan pletykákat hallott bennfentesektől, miszerint Afflecket megkereste a Marvel, hogy öltse újra magára a Fenegyerek jelmezét. A karaktert állítólag a Doctor Strange folytatásában akarják újra bemutatni, de csak egy rövid cameo formájában.

A Marvel nemrég már megpedzegette annak az ötletét, hogy régebbi filmekből is visszahoznak karaktereket, még akkor is, ha azok a filmek akkor még nem voltak a Marvel filmes univerzumának részei. Úgy tűnik, ezt nem csak a Pókember harmadik részére tartogatták, hanem a Doctor Strangetől is hasonló nosztalgia hullámvasútat várhatunk.

Azt viszont nem tudni, Affleck elfogadta-e a Marvel ajánlatát, a BigScreenLeaks legutóbbi értesülései szerint ugyanis a Marvel elküldte a szerződés elsődleges vázlatát Affleck csapatához, azóta viszont nem hallott további hírt Affleckről az oldal adminja. Az viszont már korábban kiderült, hogy a Doctor Strange második része nemrég elég méretes újraforgatáson ment keresztül, erre állítólag azért volt szükség, mert több színész nem tudott megjelenni a londoni forgatásokon a koronavírus miatt, az ő jeleneteiket pótolhatták be ősszel.

Szólj hozzá!

Belebukott Kántás Zoltán ügyvezető a Sárvári Gyógyfürdőn fantomállásban foglalkoztatott férfi ügyébe

A Sárváriakért Egyesület képviselői felszólították a polgármester, és az alpolgármestert, hogy az esetből vonják le a politikai következtetést és legyenek önmagukkal következetesek.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.