Kerkez Milos kerettag lehet a Roma ellen pályára lépő AC Milanban

Kovács Lilla 2022-01-04 19:32:16
Stefano Piolinak csak egy bevethető balhátvédje van, így a Győri ETO korábbi labdarúgója ülhet le a kispadra.

Mivel Fodé Ballo-Touré jelenleg a szenegáli válogatottal készül az Afrikai Nemzetek Kupájára, így Stefano Pioli, az AC Milan edzője csak Theo Hernándezzel számolhat balhátvédként a milánói csapat csütörtöki, AS Roma elleni bajnokin. A hírek szerint azonban Kerkez Milos, a Milan Primavera csapatának tagja tartósan az első csapattal készül, és Pioli fontolgatja, hogy nevezni fogják Kerkezt a Milan keretébe - írta meg az acmilan.hu a MilanNews24-re hivatkozva. 


Kerkez Milos(3) rendszeresen pályára lép a Primavera csapatban  Fotó: acmilan.com

Mivel a klub már a szezon kezdetekor regisztrálta Kerkezt a Serie A-ra, így nincs akadálya annak, hogy nevezve legyen és pályára lépjen. Növeli az esélyét, hogy a koronavírus-járvány miatt a Primavera csapat pénteki mérkőzését elhalasztották. 

Kerkez Milos 2021. januárjában igazolt a Milan második csapatához az ETO FC-től. Azóta 26 mérkőzésen lépett pályára, valamint debütált az U21-es válogatottban. 

 

Szólj hozzá!

Az ELTE szombathelyi Gothard Asztrofizikai Obszervatórium is csatlakozott a chilei Vera C. Rubin Obszervatórium tízéves égboltfelmérő programjához

A program az égbolt eddigi legátfogóbb és legambiciózusabb felmérését ígéri az univerzum történetének jobb megértéséhez.

Egy hétre egyetemisták lehettek az általános iskolások - saját jövőjüket fedezhették fel a Győri Gyerekegyetem résztvevői

Robotok, mesterséges intelligencia, sárkányhajózás és saját ötletek a jövő felsőoktatásáról.

Mától drágább lesz a Temu-rendelés: életbe lépett az új uniós vám

Nem csomagonként, hanem termékkategóriánként kell megfizetni az új, 3 eurós díjat az EU-n kívülről érkező, 150 euró alatti küldemények esetében.

Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság

A vízpótlás önmagában nem oldja meg a problémát.

Természetvédelmi fejlesztésekkel védik a mocsári teknősök élőhelyét Gyirmótnál

Holtágrekonstrukció, új pallósor és természetbarát fejlesztések segítik a fokozottan védett faj megőrzését a Holt-Rába térségében.

Fröccs, zene és jótékonyság vár mindenkit a Dunakapu téren: érkeznek a Győri Rotary Fröccsnapok

Július 17–18-án ismét a közösségé és a segítségnyújtásé lesz a főszerep Győrben, ahol koncertek, látványos programok és jótékonysági fröccskínálás várja a látogatókat.

Már Sárvár fideszes polgármestere is azon kesergett, hogy mennyi mindenre jutna pénz, ha nem kellene befizetni a városra kirótt szolidaritási adót

Például gyalogátkelőre, épület homlokzat felújításra vagy akár egy gyalogos híd építésére is.

Transzformátortűz és több egyéb meghibásodás okozták a győri áramszüneteket

Az extrém hőség miatt jelentősen megnőtt a villamosenergia-hálózat terhelése, az E.ON takarékos energiahasználatot kér a lakosságtól.

Tilos elektromos rollerrel közlekedni Győr belvárosának két legforgalmasabb utcájában

A város a gyalogosok és kerékpárosok biztonsága érdekében hívja fel a figyelmet az új szabályok betartására.

Hűsítőpont nyílt Győr belvárosában a kánikulai napokra

Klimatizált pihenőhely, ivóvíz és mosdó várja a felfrissülni vágyókat a Látogatóközpontban.

Görög Ibolya tartott protokoll-tréninget a győri GYHG munkatársainak

A szakmai fejlődés és a magabiztos kommunikáció került a középpontba a vállalat legújabb továbbképzésén.

Korlátozzák a polgármesterek és vármegyei közgyűlési elnökök javadalmazását

A jogalkotók úgy fogalmaznak, hogy a törvény célja, hogy nemzetgazdasági érdekből megakadályozza, hogy a főpolgármester, a megyei jogú városok és a fővárosi kerületi önkormányzatok élén álló polgármesterek, a vármegyei önkormányzatok közgyűlési elnökei, valamint a polgármesterek illetménye automatikusan, évről évre emelkedjen.