250 kiskutyát mészárolhatott le egy majompár Indiában

Fehér Buda 2021-12-22 15:29:00
A majmok valószínűleg azután fogadtak vendettát, hogy egy kutya megölte a kicsinyüket.

Elkaptak két majmot Indiában, akik valószínűleg több száz kiskutyát vadászhattak le együtt. A két közönséges hulmánra egy indiai falu lakói hívták fel a rendőrök figyelmét, a falusiak azt mondják, a majmok olyan magasra vittek magukkal kiskutyákat, amelyeket az emberek nem tudtak elérni, így az ebek éhen pusztultak. Néhány kiskutya le is esett a magasból, másokat még időben észrevettek, így sikerült őket megmenteni, írja a Ladbible.

A falusiak azt mondják, a két majom ámokfutása alatt legalább 200 kutyát loptak el a feldühödött állatok, mások szerint akár 250 is lehet ez a szám. A falusiak szerint a majmok akkor rágtak be az ebekre, amikor azok megölték az egyik kicsinyüket, ezután kezdtek vadászni a kisállatokra. 

Fotó: Pixabay

A hatóságok szerint azonban nincs bizonyíték arra, hogy egy kutya tényleg kismajmokat gyilkolhatott volna, így egyelőre nem tudni, miért kezdtek ámokfutásba a hulmánok. Sőt, egy helyi erdőgazdálkodási szervezet szerint csak 2-3 kiskutyát tudtak levadászni a majmok, mielőtt elkapták őket.

A Hulmánokat most Nagpur város közelébe szállítják, ahol egy erdőben engedik őket szabadra. A szakértők abban bíznak, hogy így olyan messze kerülhetnek majd az emberektől, hogy nem találnak majd kiskutyákat. 

A szakértők szerint több oka is lehet annak, hogy a majmok berágtak az emberekre. Egy elképzelés szerint annyi is elég, hogy a majmokat régebben rendszeresen etették, majd amikor valamilyen oknál fogva felhagytak ezzel a falusiak, a hulmánok agresszívabbá váltak. 

Szólj hozzá!

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.