Megszólaltak a Szex és New York sztárjai a Chris Noth ellen felhozott vádakkal kapcsolatban

Fehér Buda 2021-12-21 16:17:18
Noth-ot mindenhonnan kirúgták, miután három nő azt állította, szexuálisan bántalmazta őket.

Nemrég startolt az És egyszer csak... című sorozat az HBO-n. A sorozat a Szex és New York után veszi fel a fonalat, és azt mutatja be, hogyan birkóznak meg az idősödéssel a széria szereplői.

Visszatért a tévéképernyőkre Chris Noth is, aki Mr. Biget alakította az eredeti sorozatban, majd az azt követő filmekben. Az új széria premierje után azonban három nő is azzal vádolta meg a színészt, hogy szexuálisan bántalmazta őket. 

Noth-ot azonnal kirúgták a munkahelyéről, és még egy olyan reklámot is visszavontak, amiben szobabicikliket népszerűsített. Noth mostanában a CBS sorozatában, a The Equalizerben tűnt fel Queen Latifah oldalán, ám miután megjelentek a nők történetei, azonnal szerződést bontottak vele.

Egy ideig azonban mélyen hallgattak a vádakról az És egyszer csak... színészei, ők most a Twitteren adtak ki egy közleményt.

Ebben azt írják, hogy azokat a nőket támogatják, akik megosztották a történeteiket.

 

Chris Noth ellen egyelőre nem folyik nyomozás a vádakkal kapcsolatban, a színész pedig úgy nyilatkozott, hogy nem igazak azok a sztorik, amiket a nők megosztottak. 

A Noth ellen felhozott vádak eredetileg a Hollywood Reporter magazinban jelentek meg, két nő azzal gyanúsítja a színészt, hogy megerőszakolta őket. Az egyikük 22, a másikuk 25 éves volt, amikor Noth megerőszakolhatta őket.

Szólj hozzá!

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein.