Kifütyülte Donald Trumpot a közönség, miután a volt elnök elmondta, hogy felvette a harmadik oltást

Fehér Buda 2021-12-21 11:45:00
A volt elnök szavazói eléggé vakcinaszkeptikusok.

Donald Trump ismét színpadra lépett, most éppen a texasi Dallasban beszélt a támogatói előtt. Az egykori elnöknek viszont sikerült feldühítenie a közönségét azzal, hogy bejelentette, ő már megkapta a koronavírus elleni védőoltás harmadik dózisát. 

Trump nemrég turnéra indult, ennek az utolsó állomásán érkezett Dallasba. A turnén a Fox News egykori műsorvezetője, Bill O'Reilly interjúvolta meg az egykori elnököt, a texasi megállón pedig bejelentette, hogy mindketten be vannak oltva. O'Reilly ezután azt is megkérdezte Trumptól, hogy ő már megkapta-e a harmadik oltást, mire a volt elnök igennel válaszolt.

A közönség ekkor nekiállt kifütyülni Trumpot.

A Trumpot támogató republikánusok körében ugyanis rengetegen vannak, akik elutasítják a vakcinát. Trump korábban már kritizálta az olyan döntéseket, melyek szerint kötelező lehet az oltás néhány ember számára, ám a volt elnök ennek ellenére oltáspárti. Sőt, még azt is gyakran hangoztatja, hogy ő felelős a vakcinák kifejlesztéséért, hiszen a Trump kormány alatt indultak meg a vakcinakutatások, írja a Guardian.

 

Trumpnak egyébként már meggyűlt a baja azzal, hogy a támogatói körében nem elfogadott a vakcina. A republikánusok sokkal kisebb arányban oltatnak, mint a demokraták. A demokrata vezetők, például Joe Biden és Kamala Harris mindketten fotósok előtt vették fel az oltásokat, hogy így mutassák meg, biztonságosak a vakcinák, ám Trump kénytelen volt privátban beadatni a védőanyagot, hogy ne kergesse el a szavazóit.

Trump, mióta kikerült a Fehér Házból, folyamatosan a Biden kormányt támadja azért, hogy az USA-ban nem oltatnak elegen. Ennek ellenére elnökként Trump többször is szembe ment a vírusszakértők tanácsaival, ezzel pedig kételyeket ébresztett az emberekben a vakcina biztonságosságát illetően. A jelenlegi amerikai kormány közben mindenkit arra kér, hogy minél hamarabb vegyék fel a harmadik oltást, mivel az omikron variáns az elmúlt hetekben egyre gyorsabb terjedésbe kezdett az országban.

Szólj hozzá!

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.