Érdekel, miért oszlik fel a Mokka Tribute Band?

Székely Zoárd 2021-12-19 13:23:00
Elárulta a döntés okát a zenekar.

Ahogy arról tegnap beszámoltunk, kilenc év után feloszlik a Mokka Tribute Band. A zenekar korábbi posztjában közölték a döntés okát, ám ma egy friss bejegyzésben megindokolták

Kiderült, hogy a zenekar vezetője, Szántai Gyula (Kacsa) nem kívánja folytatni a közös munkát a csapat további négy tagjával. 

„Döntését tiszteletben tartva feloszlattuk a jelenlegi formàciót. Tudjuk, ez érzékenyen érint benneteket, de kérjük megértéseteket! Hála és köszönet Nektek mindenért!"

– írta az együttes.

 A rajongók számára azonban jó hírrel is szolgáltak:

a tervek szerint ugyanis a jövőben a zenekar többi tagja (Németh László Péter, Horváth Tibor, Esztergályos Dávid, Kapustka Csaba) szeretnének létrehozni egy új bandát.

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

FRISSÍTÉS

Időközben megszólalt Szántai Gyula is, a zenekar vezetője, aki a következő szavakkal kommentálta a történteket:

Tisztelt Közönségünk, Mokkás barátaim!
Fontosnak tartom, hogy az elmúlt pár nap történéseire reagáljak. Mindenekelőtt fontosnak tartom megemlíteni, hogy legnagyobb sajnálatomra elvesztettem a hozzáférésemet a Mokka Tribute  Facebook oldalához, ezáltal a veletek való kommunikációs lehetőségeim is csorbultak. Kifejezetten bántott, mert valaki azt gondolhatta, hogy az én mondataim, szavaim olvashatja. A tegnapi történések kirobbantó oka az volt, hogy én meghoztam egy döntést melynek lényege, hogy a zenésztársaimmal sajnos ebben a formában nem tudom folytatni a közös együttzenélést. Ennek súlyos és kevésbé súlyos emberi okai voltak, amelyeket természetesen nem fogok részletezni. Sajnos eljutottam arra a pontra ahonnan a zenekari belső feszültségek miatt lehetetlenné vált a közös munka bizonyos emberekkel. Ezúton is elnézést kérek a közönségünktől a rajongóinktól, de vannak olyan dolgok amelyeket ha akarok sem tudok megváltoztatni. Számomra mindig is a legfontosabbak Ti voltatok, a közönségünk, akiktől az évek során annyi szeretetet és boldogságot kaptam ,amellyel évtizedekkel hosszabbítottátok meg az életemet. Ez volt az oka annak is, hogy ezt a döntést most hoztam meg és nem egy évvel ezelőtt, de ahogy már elmondtam, sajnos ebben a formában a Mokka Tribute nem folytatható. Azt tudnotok kell, hogy az új csapat szervezése már folyamatban van, folytatni fogom a Mokka Tribute-t!
UI: Köszönöm mindenkinek az elmúlt egy napban kapott üzeneteket és a személyes találkozásaink alkalmával kapott szavaitokat. Nem tudok elég hálás lenni a támogatásotokért és a barátságotokért!
Ölellek mindannyiótokat!
Szántai Gyula "Kacsa"

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

 

Szólj hozzá!

Ismét intézményvezetőt vált a szombathelyi MMIK

Csercsics Rita lemondott a posztról.

Nehéz szülés volt, de végre újra nyit a Győrszentiváni Lakossági információs Iroda

Hosszú hónapok vitáját sikerült pozitívan lezárni, jövőbe mutató tanulságokkal.

Ismét elszabotálta a Fidesz, hogy legyen második alpolgármestere Győrnek

Pintér Bence kabinetfőnöke másodszori nekifutásra sem kapta meg a pozíciót.

Mesés bőrápolási lehetőségek tű nélküli kezelésekkel

Gondoltál már arra, hogy a szép és egészséges bőr elérése ma már egyszerűbben is kivitelezhető?

Június 13 és 16 között rendezik idén a Bloomsdayt Szombathelyen

Ez évben is bővül Közép-Európa legnagyobb szabadtéri kortárs kiállítása.

Folytatódik a győri városháza luxusautótalanítása

Pintér polgármester visszaadja a harmadik Audi A6-ost is.

Megkezdődött a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia pénzügyi átvilágítása

Az egyesület akkor kaphatja meg az önkormányzat 40 millió forintos támogatását, ha a vizsgálat mindent rendben talál.

Megbüntette a bíróság azt a férfit, aki tévéket dobott ki a szombathelyi Erdei iskola úton

A készülékekből akár nehézfémek is a talajba kerülhettek volna.

Szombathelyi szupermarketből akart rabolni 2 férfi

Szeszesitalt és csoki szemeltek ki zsákmányul.

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.

Nem jelenthető ki egyértelműen, hogy Bábolnán soha többé nem földelnek el fertőzött állati tetemeket!

Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.

Hiányoltad már a szalagvágást? Pedig Sárváron tegnap nyisszant az olló

A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.

Nem ülhet le az Egis Körmend kispadjára a pénteki meccsen Forray Gábor

Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.

A mese szerepe gyermekkorban

Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?

Pénteken újabb alpolgármester csatlakozhat a győri városvezetéshez

A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.