Eladják a világ legnagyobb füves brownie-ját

Fehér Buda 2021-12-09 14:30:00
385 kilót nyom és 20 ezer milligramm THC van benne.

Valószínűleg minden idők legnagyobb füves brownie-ját sikerült megsütnie egy cégnek az Egyesült Államokban található Massachusetts államban. A kannabisz legális terjesztésével foglalkozó cég ugyanis nemsokára piacra dobja a saját füves brownieját, ennek a megünneplésére eszelték ki, hogy legyártják a rekorder sütit is.

A MariMed el is készítette a legnagyobb füves brownie-t, ami a sütés végére

385 kilósra nőtt meg.

A sütikocka közel egy méter széles és negyven centi magas, a cég számításai szerint 20 ezer milligramm THC-t tartalmaz. Az amerikai piacon legálisan kapható füves brownie-k egyébként 2,5 és 50 milligramm THC tartalommal vidítja fel a használóit, írja a LadBible.

A szakértők szerint már 10 milligramm is eléggé elkábítja a használókat, így a rekorder brownie-t valószínűleg nem lenne érdemes egyedül elfogyasztani. 

A hatalmas süteményt egyébként nem tartja meg a cég, egy szerencsés vásárló hamarosan hazaviheti majd a monstrumot. A MariMed azt javasolja neki, hogy nagyjából két tucat társával essen neki a süteménynek.

Szólj hozzá!

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.

Betörtek a szombathelyi Ferences templomba

Egyelőre nem tudni, mit vittek el.

18 új kukásautó állt munkába Győrben

Végre saját lábra állhat a hulladékszállítás.

Ausztriába szökött egy sárvári, elítélt férfi

Az ítélet szerint nem hagyhatta volna el Vas megye területét.

Orbán Viktor a Facebook-on toborozza a harcosokat

A miniszterelnök kiküldte a digitális behívót, egyre alacsonyabban van a léc.

Változnak a rendelési idők Győrben

Ne megszokásból menjünk orvoshoz.

204 centis, angol centert igazolt a Falco

Jubrile Belo, a francia élvonalból érkezik.