Pénteken és szombaton állományszabályozó vadászat lesz a Kőszegi-hegységben

ugytudjuk.hu 2021-11-25 19:37:38
Egyes turista útszakaszok le lesznek zárva.

A Szombathelyi Erdészeti Zrt. vadászterületein társas vadászatokat szervez a Kőszegi-hegységben és az Alsóerdőben. A vadászatok napjain biztonsági okokból 7.00 óra és 17.00 óra között egyes turista utakon időszakos útlezárások lesznek. Az érintett területeket térkép mutatja.
Kérjük az erdőlátogatókat, hogy az alábbi időpontokban az érintett erdőterületeket szíveskedjenek elkerülni - olvasható a Kőszegi Időjárás Előrejelzés Facebook-oldalán.

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

Kőszegi-hegység:

  • 2021.11.26. péntek: 1. Vöröskereszt – Földes tervút – Stájer házak – Hármas – patak, 2. Cák – Pogányok (Sípályától a Velemi deltáig), 3. Hóti erdő (bozsoki kastélypark – Sötét – völgy, velemi bicikliút) 
  • 2021.11.27. szombat: 1. Péterics – Közép – domb, 2. Szikla – Hét – forrás - Gyökeres út – Kereszt kút, 3. Kereszt kút – Földes tervút
    Az első és második hajtások a reggeli óráktól kb. 13 óráig, a 3. hajtás kb. 13.00 – 16.00 óráig tartanak.

Szólj hozzá!

Hogyan szerezhető be gyorsan és egyszerűen a cégkivonat?

Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.

Megszavazták, marad a forgalmi rend változás a szombathelyi Kiskar utcában

A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.

Új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek

Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.

A napelemes rendszer bővíthető

A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.

Autós üldözés volt Győrben

Hosszas autósüldözés Győr belvárosából az M1-es autópályáig tartott.

Meghalt Ferenc pápa

A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál. 

Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.

Vasárnap és hétfőn is várja a gyerekeket a Fő téri vidámpark Szombathelyen

Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.